Purity Plus MTL RTA – idealny dla fanów MTL

0
1661

Firma Ambition Mods najbardziej zasłynęła chyba dzięki parownikowi, jakim jest Bishop , który był już tutaj opisywany ale w jej ofercie znajduje się również inny i równie ciekawy atomizer MTL, sprawdźmy co reprezentuję sobą Purity Plus.

Specyfikacja

Jak widać, Purity nie należy do szerokich atomizerów, podobnie jak większość parowników typu MTL, pojemnośc to 3.5ml.

Kolorystyka

Purity dostępny jest w dwóch klasycznych kolorach, czarny oraz silver, postawiono tylko i wyłącznie na dwie kolorystyki co z pewnością ucieszy, użytkowników, którzy lubią odsłony klasyczne.

Budowa

Atomizer z wyglądu nie jest zbyt imponujący. Jest to zupełnie standardowa, klasyczna budowa jak na parownik MTL o dość przeciętnej formie. Nie oznacza to jednak, że parownik pozbawiony jest ciekawych rozwiązań konstrukcyjnych, które nie są typowe dla atomizerów konkurencyjnych.

Pierwszą ciekawostką jest to, że Purity posiada nienagwintowany top cap. Dlatego top cap nie jest zakrętką, a zatyczką trzymającą się na uszczelce, umieszczonej w jego rancie.

Purity Plus wyposażono w płynnie stopniowaną kontrolę dopływu lq. Nie jest to wprawdzie nic niespotykanego, ale trudno też powiedzieć, że jest to standardowe rozwiązanie występujące w parownikach konkurencji. Kontrola działa płynnie, z wyczuwalnym i odpowiednim oporem, a jej zakres jest dość szeroki i dobrze sprawdza się w praktyce.

Podsumowanie

Purity Plus MTL RTA to gratka dla fanów tego rodzaju użytkowania, pomimo dość standardowej budowy, parownik zadowoli nie jedną osobę. W mojej opinii pozycja obowiązkowa dla kogoś, kto szuka prostoty i dobrego wykonania, nie znajdziemy tu udziwnień, a raczej rzeczy, które są po prostu przydatne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here