Pudding Man Toffee

0
1842

Temperatura coraz śmielej zbliża się do zera, a momentami nawet spada poniżej… Nic dziwnego, że w atomizerze coraz częściej goszczą typowo deserowe smaki. Dzisiaj przyjrzymy się jednemu ze smaków z doskonale znanej na polskim rynku serii Pudding Man od Lavo Labs.

Pudding Man Toffee jak i wszystkie pozostałe smaki możemy kupić w dwóch pojemnościach – 20 i 50 ml. Oczywiście opcja 20 ml trafia do nas w butelce o pojemności 30 ml, a 50 ml w 60 ml dzięki czemu mamy możliwość dodania 10 ml bazy nikotynowej.

Etykieta przedstawia wesołego budyniowego ludzika, posiada delikatne uszlachetnienia. Dodatkowo znajdziemy na niej informację o smaku, producencie, dacie przydatności. Każdy smak posiada inny odcień etykiety, dzięki czemu łatwo możemy je odróżnić, bez potrzeby wczytywania się w teksty na opakowaniu.

W zapachu premix jest specyficzny, trudno jednoznacznie stwierdzić, że to toffi. Czuć, że to deserówka, jednak zapach nie jest oczywisty. Wszystko wyjaśnia się podczas próbie smaku na dłoni. Jest toffi, delikatnie wpadające w karmel. Wyraźny smak z delikatną nutą goryczki, która pojawia się chwilę po przełknięciu premixu.

Smak na grzałce i śmiało można powiedzieć – jest DOBRZE! Aromat jest oddany bardzo poprawnie, a gdy dodamy do tego budyniowy posmak, który jest znakiem rozpoznawalnym całej serii to mamy połączenie niemal idealne. Pojedynczy smak, który jednak momentami żongluje posmakiem karmelu i toffi, pozostawiając przyjemny posmak na języku. Całość wyważona na tyle sprytnie, że z czystym sumieniem można zalewać butelkę w squonku do pełna bez obaw, że ten płyn nas zmęczy po 3. czy 4. mililitrach.

Czy warto pochylić się nad tym smakiem? Myślę, że ta seria jest na tyle długo na rynku, że broni się sama. Osobiście uwielbiam deserówki i cieszę się, że poza zagranicznymi produktami są także nasze, rodzime, które naprawdę warto, a może i trzeba spróbować.

Premix dostępny m.in. w VCP: http://vapeclubpoland.pl/…/liquid-pudding-man-premix-20ml-2/
Cena: 20 ml – 19,90 PLN / 50 ml – 32,90 PLN

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here