OXVA Xlim – odświeżony maluch

1
11192
źródło: oxva.com

Odświeżanie wersji kolorystycznych danego modelu jest według mnie bardziej uczciwe niż wymiana portu USB i twierdzenie, że to coś zupełnie nowego. Czy OXVA Xlim w nowych wersjach kolorystycznych jest warty uwagi? Sprawdźmy.

OXVA jest stosunkowo świeżą firmą na rynku i na pewno mniej rozpoznawalną niż Geekvape, Voopoo czy Smok. Niemniej radzą sobie całkiem dobrze i co jakiś czas można usłyszeć o nowych produktach. Tym razem dostaliśmy jednego z ich podów w nowych wariantach kolorystycznych.

Specyfikacja:

źródło: oxva.com900mAh pojemności baterii mieści się w granicach przyjętej normy do małych urządzeń typu POD. Traktowane jako sprzęt dodatkowy spełniają swoją funkcję idealnie. Port USB-C jest bardzo dobrym uzupełnieniem tak skromnej baterii, bo można ją naładować w około godzinę. Otrzymujemy również mały wyświetlacz ze stanem naładowania baterii oraz możliwością regulacji mocy w zakresie 5-25W.

Przepływ powietrza:
Regulacja przepływu powietrza w tak małym urządzeniu nie zdarza się zbyt często co jest kolejnym plusem urządzenia OXVA Xlim. W parze z oferowanymi dwoma rodzajami zespołów grzewczych pozwoli to na pełne dostosowanie wapowania do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Zespoły grzewcze:
Tak jak wspomniałem wyżej, OXVA oferuje nam dwa wymienne kartridże:
– 0.6ohm z regulacją 20-25W
– 0.8ohm z regulacją 12-16W

Warianty kolorystyczne:
źródło: oxva.comOferowane kolory są bardzo ciekawe. Żywe, rzucające się w oczy barwy na pewno zainteresują wielu użytkowników i będą się wyróżniać na tle sklepowych witryn.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here