OXVA VATIV Super Mod Kit- w końcu coś innowacyjnego!

0
1548

Firma OXVA nie należy do najstarszych w branży, ale w ostatnim czasie wypuszcza na rynek masę solidnych produktów. Niezależnie czy jest to parownik, pod, czy zestaw; praktycznie każdy sprzęt spod ich ręki oceniany jest pozytywnie. Aktualnie branża wydaje się być przesycona urządzeniami bardzo do siebie podobnymi, OXVA najwidoczniej planuje to zmienić. Przed Wami coś, czego pewnie jeszcze nie widzieliście- OXVA VATIV Super Mod Kit!

 

Specyfikacja:

Jak już pewnie zauważyliście, na grafice przedstawione są dwie możliwe konfiguracje. Ciekawi? Temat rozwinę bardziej w dalszej części artykułu.

 

Kolorystyka:

Kolorów do wyboru jest wiele, także każdy znajdzie coś dla siebie. „Zielony” jest wersją limitowaną, zarezerwowaną dla recenzentów. Możliwe, że pojawi się w sprzedaży w późniejszym czasie.

 

Budowa:

Urządzenie posiada zarówno pin 510, jak i piny umożliwiające zamontowanie zbiornika typu „pod”. Zastanawiacie się pewnie jak to jest możliwe? Otóż na tylnej części urządzenia znajduję się niewielki klips, który „obejmuje” górną część zasilania. Po jego wyciągnięciu, możecie zamontować wkład, a całość jest tak wymierzona, że piny stykają się z tymi na grzałce! W ten sposób można zmienić pełnoprawne zasilanie w kompaktowego pod-mod’a.

Całość zasilana jest akumulatorem 18650 i maksymalnie generuje aż 100W mocy! Czy tak duża moc będzie Wam potrzebna? Pewnie nie, ale zawsze lepiej mieć zapas.

Zmiana akumulatora jest banalnie prosta, rozwiązanie znane z wielu innych urządzeń. Wymiana grzałki w zbiorniku typu „pod” też wydaję się być standardową, nie powinno Wam to sprawić problemów. Szkoda tylko, że atomizer jest utrzymany w stylu pod-mod, zdecydowanie ciekawiej by było zobaczyć tutaj pełnoprawny atomizer z zalewaniem od góry. Ten z zestawu przypomina nieco ładniejszą wersję PnP Pod Tank’a, nawet uzupełnianie płynu odbywa się w ten sam sposób… od dołu. Dobrze, że w przypadku zbiornika typu „pod” uzupełnianie jest „od góry”.

 

Elektronika:

Elektronika zastosowana w urządzeniu to autorski projekt producenta. Ich poprzednie urządzenia były solidne i nie miały problemów z chipem, także nie spodziewałbym się tutaj niespodzianek. Dodatkowo, zasilanie obsługuje szybkie ładowanie przez port USB typu C, co oczywiście odradzam, bo do ładowania akumulatorów najlepsze są ładowarki zewnętrzne.

 

W pudełku:

 

Podsumowanie:

OXVA wypuściła na rynek kolejny produkt, który podbije serca wielu waperów. Innowacyjność- to słowo samo ciśnie się na usta. Wiele urządzeń posiadało adaptery 510, jednak zawsze wiązało się to z zwiększeniem wysokości zasilania. Tutaj? Tutaj tego problemu nie ma! Ciekawi mnie tylko czy rozwiązanie to będzie zapewniało odpowiedni przepływ prądu- producent zapewnia, że tak będzie. Pierwsze recenzje już pojawiają się w internecie i nie napotkałem żadnej negatywnej. Jeżeli szukacie czegoś wszechstronnego i poręcznego, to warto zainteresować się OXVA VATIV Super Mod Kit.

 

Tutaj znajdziecie więcej informacji o OXVA VATIV Super Mod Kit.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here