OXVA Unibox 80W Kit – mocny gracz na rynku modów?

0
2911

OXVA mocno weszła na rynek i coraz mocniej rozpycha się na nim łokciami. Tym razem wypuszczają na świat urządzenie Unibox 80W z dedykowanym atomizerem Uniplus. Czy warto poświęcić im chwilę?

Świat waperski zalany jest urządzeniami typu POD i trzeba z utęsknieniem zerkać na każde urządzenie spoza tej półki. OXVA Unibox 80W wydaje się bardzo ciekawy.

Specyfikacja:
źródło: oxva.com

Oferowany zakres mocy oscyluje w standardowych, dla tego rodzaju urządzeń, granicach. Mod zasilany jest akumulatorem z rodzaju 18650 (oczywiście nie jest dołączony do zestawu). USB-C może być fajnym rozwiązaniem w przypadku potrzeby nagłego podładowania baterii, ale nie zalecam z niego korzystać jako z głównego rodzaju zasilania ze względu na spore obciążenie dla baterii.

Zespoły grzewcze:
źródło: oxva.com

Producent do atomizera z zestawu dorzuca dedykowane grzałki. Użytkownicy nie będą mieli zbyt dużego wyboru, bo OXVA oferuje tylko dwa rodzaje o oporności 0.15 i 0.3ohm.

Elektronika:
źródło: oxva.com

W końcu mogę napisać o jakiejś innowacji na rynku. W OXVA Unibox dostajemy możliwość sprawdzenia kondycji naszej baterii.

źródło: oxva.comDodatkowo po podłączeniu do komputera otrzymujemy specjalny program do personalizacji naszego urządzenia. Podobne rozwiązanie było zaimplementowane w urządzeniach z elektroniką EVOLV przez co zdobyło sympatię wielu użytkowników.

Warianty kolorystyczne:
źródło: oxva.com

Tutaj również mamy pewne odstępstwo od normy na rynku elektronicznych papierosów. Kolory OXVA Unibox są specyficzne, ale jednocześnie bardzo ciekawe co powinno zachęcić potencjalnych użytkowników do zakupu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here