Oxva Origin SE- lekki jak piórko

0
3394

Oxva Origin SE

Oxva ma na swoim koncie mniejsze urządzenia typu pod jak i większe zasilania. Oxva Origin SE to najlżejsze urządzenie z rodziny Origin. Łatwe, lekkie i przyjemne użytkowanie tego e-papierosa jest jego najważniejszą cechą. 

Oxva Origin SE jest naprawdę lekkim podem, bo waży zaledwie 53 gramy! Jego wymiary to 102 mm x 22 mm x 28.6 mm. Wbudowany akumulator o pojemności 1400mAh i maksymalnej mocy wyjściowej 40W powoduje, że to urządzenie świetnie nadaje się do codziennego użytkowania. A jeśli się on rozładuje, to naładowanie go do 80% zajmie 30 minut – a przynajmniej tak obiecuje producent dzięki zaimplementowaniu portu USB C 5V/2A.
Pod nie ma wyświetlacza. Za to komunikuje się z nami dzięki diodom. Można z ich koloru oraz ilości wyczytać poziom mocy (low, medium, high) i również poziom naładowania akumulatora. To urządzenie posiada również blokadę, wystarczy kliknąć cztery razy przycisk fire, aby go zablokować. Pod występuje w wielu przyjemnych dla oka kolorach.
Oxva Origin SE

Grzałki, jakie użyjemy w tym modelu były już wykorzystywane w urządzeniu Oxva Origin 2. Różnica jest tylko taka, że tym razem są to trzy rodzaje grzałek zamiast sześciu.
Oxva Origin SE

Podsumowanie

Oxva Origin SE jest kolejny na rynku podem, który wyróżnia się swoją lekkością oraz dość dużym wbudowanym akumulatorem. Ciekawa propozycja jako urządzenie do codziennego użytkowania tak, jak większość tego typu e-papierosów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here