OXVA Origin Mini – idealny do kieszeni?

0
1215
źródło: everzon.com

Rynek podmodów jest dosłownie zalany wszelkiej maści urządzeniami od różnych producentów. Czy OXVA Origin Mini wyróżnia się wśród nich? Przekonajmy się.

Specyfikacja:
źródło: oxva.comPierwsze wrażenie nie rzuca na kolana. Producent oferuje nam klasyczne parametry dostępne w wielu urządzeniach ze światowego rynku. Stosunkowo niska waga w postaci 120 gramów, port ładowania USB-C i skromny, OLEDowy wyświetlacz. Jedynym aspektem przyciągającym uwagę jest design urządzenia, ale o tym powiem później.

Chip:

źródło: oxva.comChip w OXVA Origin Mini oferuje nam całkiem sporą gamę przeróżnych zabezpieczeń. Kwestie bezpieczeństwa są bardzo ważne, każdy może sobie przypomnieć wiele modeli robionych „na kolanie”. Skutkowało to potem samozapłonami i wybuchami.

Zespoły grzewcze:

źródło: oxva.comCałkiem bogato prezentuje się kompatybilna baza zespołów grzewczych przygotowanych przez OXVA. Urządzenie może być dostosowane pod fanów zaciągania klasycznego jak i fanów sporej chmury.

Warianty kolorystyczne:

źródło: oxva.comOXVA w tym modelu oferuje nam pięć wariantów kolorystycznych urządzenia. Moją uwagę zdecydowanie przykuwa srebrny z ciemnobrązowym wykończeniem. Także fani czegoś nietuzinkowego znajdą tu coś dla siebie.

Podsumowanie:
Jedynym aspektem czym można wyróżnić OXVA Origin Mini jest wygląd. Cała reszta podzespołów i możliwości oferowanych z tym modelu pokrywa się z obowiązującymi na rynku trendami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here