OXVA – Nowe kolory najpopularniejszych urządzeń już dostępne na E-PAPIEROSY.PL!

0
178

Jeden z czołowych producentów, czyli OXVA zaprezentował nam nowe kolory swoich najpopularniejszych urządzeń. Odświeżenia doczekały się modele Xlim Pro oraz Oneo. Nowością na stronie jest również oxva Xlim Go, która już zachwyca pierwszych użytkowników. Wszystkie te urządzenia znajdziecie na stronie E-PAPIEROSY.PL

Oxva Xlim Pro

Wśród nowych kolorów modelu Xlim Pro znajdziemy dużo ciekawych propozycji, zarówno dla tych, którzy gustują w materiałach premium takich jak skóra czy denim lub po prostu w ładnych pastelowych kolorach. Nowe kolory znajdziecie tutaj.

Oxva Oneo

W modelu Oneo producent pozostał przy tym samym materiale, a zmieniły się jedynie kolory. Dostaliśmy porcję bardziej eleganckich i stonowanych odcieni, których z pewnością brakowało w tym modelu. Nowe kolory znajdziecie tutaj.

Oxva Xlim Go

Nowością na stronie E-PAPIEROSY.PL jest równierz model Xlim Go, dostępny we wszystkich kolorach, jakie przedstawił nam dotychczas producent. Pomimo niskiej ceny znajdziemy tu również materiały premium, co z pewnością ucieszy użytkowników, którzy cenią sobie dobrą jakość wykonania w niezawyżonej cenie. Urządzenie znajdziecie tutaj.

Wszystkie wyżej wymienione modele i kolory znajdziecie na E-PAPIEROSY.PL, gdzie bez problemu zarezerwujecie ich odbiór w najbliższym punkcie sprzedaży. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here