Oumier Wasp Nano S dual-coil

0
2193

Firma Oumier jest od dawna znana lecz w Polsce mało popularna. Rozsławiła się serią WASP czyli atomizerów na własne grzałki. Wasp RDA był ogromnym hitem, kosztował zaledwie 30-60zł i generował ogrom smaku. Kolejnym był RDTA, ostatnimi RTA i RTA MTL których cena także mieściła się w 100zł. Czy i tym razem ta poprzeczka zostanie zachowana? Przekonajmy się!

Wasp Nano S dual – coil. To nowa odmiana Waspa RDA tylko na dwie grzałki. Co za tym idzie z klasycznych 22mm zwiększa się do 25mm średnicy. Niestety wyklucza to użytkowanie na high-endowych squonkach, natomiast otwiera świat popularnych zasilań z tym rozwiązaniem. Dotychczas przez wielkość prezentował się zwyczajnie śmiesznie.

Kolory

4 kolory do wyboru, klasyczny czarny, złoty, niebieski i typowo gratka dla coil builderów czyli srebrny z przezroczystym capem.

Specyfikacja

Średnica: 25mm
Wysokość:30mm
Ilość grzałek: 1-2
Ustnik: 810 wymienialny
Materiał: Stal nierdzewna + Plastik
Kompatybilność ze squonkiem: Tak
Przepływ powietrza: regulowany
System podwójnego przelotu powietrza
Materiał izolatora: PEEK

 

Głęboka rynna

W przeciwieństwie do pierwszej wersji w której za mocne squonkowanie kończyło się wylewaniem liquidu na każdą ze stron, tutaj głębokość rynny jest stosunkowo duża. Dzięki czemu będzie znacznie mniej podatny na wycieki spowodowane nadmierną ilością liquidu.

Baza

Jak widzimy zaprojektowana na dwie grzałki równolegle, nie będzie najłatwiejszą w budowie, ale zdecydowanie ma potencjał do ogromnego smaku. Recenzji tego sprzętu nie odpuszczę więc wyczekujcie aż się pojawi!

Airflow

Dzięki odpowiednim wycięciom w capie spokojnie można używać zarówno jednej jak i dwóch grzałek. Same przeloty są dosyć duże stąd zapewne będzie nie jedna grzałka której zmniejszenie trochę przepływu pozwoli wydobyć pełny smak.

Cena

Jak na Oumier przystało to zaledwie 19.99$ na oficjalnej stronie. Kiedy można spodziewać się tej nowinki w Polsce? Na razie brak informacji, ale jak zadomowi się to na pewno się dowiecie pierwsi!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here