OFRF Nexmini Kit – prostota górą!

1
1641

OFRF jest marką, która nie pokazuje się za często jeśli chodzi o rynek podów. Niemniej jednak całkiem niedawno ogłosili wypuszczenie nowego modelu. Jest nim Nexmini czyli pod mod o konkretnej konkurencji. Czy będzie ciekawie?

Nexmini został uzbrojony w baterię o pojemności 800 mAh przy 30W maksymalnej mocy. O całą pracę urządzenia odpowiada znany już z modelu Manik, nexCHIP. Czas na podanie napięcia do grzałki to kwestia tylko 0,001 sek. Ładowaniem nie trzeba się martwić gdyż zamontowany został port USB-C fast charge. Naładowanie do pełna zajmie tylko 50 minut.

Nexmini jest naprawdę niedużych rozmiarów. Wynoszą one 110.5*19.5*19.5 mm. Na obudowie znajdziemy wyświetlacz OLED o przekątnej 0,69″, którego interfejs ukazuje takie informacje jak moc, oporność grzałki, napięcie akumulatora, ilość zaciągnięć oraz poziom naładowania baterii. Urządzenie jest kontrolowane trzema przyciskami, fire, „+”      i „-„. Port USB znajdziemy na samym dole obudowy.

Do wyboru mamy aż 7 kolorystyk widocznych na zdjęciu poniżej.

Zbiornik jaki otrzymujemy w zestawie Nexmini mieści 2,5 ml płynu. By móc go uzupełnić, trzeba klasycznie wyjąć gumową uszczelkę. Zastosowany standard grzałek to…. seria „M„? Myślę, że tak można nazwać. W pudełku znajdziemy dwie grzałki, M22 nexMESH 0.6Ω oraz M21 Parallel Coil 0.6Ω. Dodatkowo, OFRF twierdzi, że połączenie między zbiornikiem a baterią jest wodoszczelne. Co więcej, zbiornik został uzbrojony w pierścień kontroli powietrza.

Cena jaką zapłacimy za OFRF Nexmini kit to 33$ czyli około 125 zł. Urządzenie zdecydowanie jest poręczne i niezbyt skomplikowane. Trzeba przyznać również, że ma charakterystyczny i ciekawy wygląd.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here