Odan i Odan Mini – nowości od Aspire!

0
2193

Odan to jedna z dwóch nowych propozycji od Aspire! Stylowy atomizer przeznaczony dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych użytkowników. Ten wysokiej jakości parownik o pojemności 2 ml ma ciekawy wygląd, a podwójny regulowany dolny przepływ powietrza pozwala użytkownikowi całkowicie zapanować nad wielkością chmury i oddaniem smaku! Atomizer dzięki zastosowaniu popularnego pinu 510 jest kompatybilny z większością zasilań dostępnych na rynku.

aspire odan

Drugim produktem jest Odan Mini – długo wyczekiwany nowy zbiornik Sub Ohm od Aspire. Aspire Odan wygląda niesamowicie dzięki nowemu kryształowemu szkłu i ustnikowi z żywicy o strukturze plastra miodu.
Atomizer jest dostępny w 6 bardzo stylowych wzorach i kolorach. Oprócz tego cały parownik jest wykończony polerowaną powłoką PVD, która naprawdę sprawia, że ​​atomizer „świeci” i wyróżnia się wśród obecnych na rynku atomizerów subomowych. aspire odan miniNie ma wątpliwości, że Aspire podniosło poprzeczkę pod względem wyglądu, ale co z wydajnością… Na to jeszcze musimy poczekać, choć już teraz możemy zdradzić, że testowe egzemplarze już trafiły w nasze ręce!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here