OBS Cube FP – Poproszę odcisk palca

0
2329

Serię CUBE od firmy OBS naprawdę można zaliczyć do urządzeń przede wszystkim eleganckich, małych i poręcznych. Tym razem przedstawili nam najnowszy ich model czyli CUBE FP z funkcją dostępną przede wszystkim w smartfonach nowej generacji. Mowa tutaj o odblokowaniu urządzenia odciskiem palca!

OBS CUBE FP napędzany jest pojedynczym akumulatorem 18650. Regulacja mocy odbywa się w granicach 5-80W, zakres rezystancji wynosi 0.1-3.0Ω. Urządzenie posiada port USB typu C dzięki któremu naładujemy urządzenie do 100% w zaledwie 1,5 godziny. CUBE FP został wyposażony w ekran LCD na którym widzimy najbardziej podstawowe informacje czyli poziom naładowania baterii, moc, oporność grzałki, napięcie akumulatora, liczba zaciągnięć oraz czas zaciągania. Innowacją przede wszystkim jest funkcja odblokowywania boxa odciskiem naszego palca gdzie sensor umieszczony został w przycisku fire. Spokojnie, zapisany odcisk można usunąć z pamięci urządzenia i tak samo funkcję tą można wyłączyć.

Konstrukcja CUBE FP nie zalicza się do skomplikowanych. Od frontu mamy duży przycisk fire z ledami dookoła wraz z ekranem oraz portem USB-C. Od boku mamy 2 przyciski odpowiadające za   „+” oraz „-„. Dodatkowo tylna klapka od akumulatora (trzymająca się na dwóch magnesach) została uzbrojona w zaokrąglone szkło hartowane które nadaję ciekawego designu.

Dostępne kolorystyki zasilania widoczne na zdjęciu poniżej.

Według mnie, OBS wykonało kawał dobrej roboty z tym modelem. A jak wam się podoba? Dajcie nam znać! 😀

Cena wynosi około 55-60$

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here