Geekvape Obelisk 65 FC- odświeżony i jeszcze szybszy!

0
3929

Firma Geekvape wypuszcza ostatnio na rynek masę solidnych produktów. Niezależnie od ich rodzaju, praktycznie wszystkie cieszą się dużym powodzeniem. Tym razem producent zdecydował się na odświeżenie modelu, który wcale nie jest stary. W ten oto sposób powstał Geekvape Obelisk 65 FC!

 

Specyfikacja:

Wymiary: W27*L42*H101mm
Moc wyjściowa: 5-65W
Kontrola temperatury: 200-600°F/100-315℃
Tryby pracy: Smart/Power/TC-SS/TCR/VPC/Bypass/OTG
Wbudowana bateria: 7.4V, 2*1100mAh, 7.4Wh
Szybkie ładowanie: 15V, 3A/45W (Max)
Standardowe ładowanie: 5V,2A (Max)
Wyświetlacz: TFT 0.96 inch
Port ładowania: USB Typ-C

 

Kolorystyka:

Wersji kolorystycznych jest wiele, każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Budowa:

Budową przypomina swojego poprzednika, jednak po przyjrzeniu się, można zauważyć pewne różnice. Wysokość została zmniejszona, kosztem szerokości; dlatego pewniej się go będzie trzymało w ręce, ale nieco mniej wygodne będzie przenoszenie w kieszeni spodni.

W końcu doczekaliśmy się wlewu na płyn w górnej części wkładu i mam nadzieję, że stanie się to nowym standardem.

Nowością jest też fakt, że następca obsługuje grzałki serii B, czyli znacznie mniejsze od tych, które montowane były w poprzedniku. Dla wielu będzie to pewnie bardzo dobra wiadomość, ponieważ mniejsza moc wyjściowa przekłada się na dłuższy czas pracy na baterii!

 

Elektronika:

Chipset od Geekvape to jedna z najlepszych elektronik, dostępnych aktualnie na rynku. Dodatkowo dzięki funkcji OTG możecie ładować swoim urządzeniem inne sprzęty elektroniczne. Wątpię, aby ktoś korzystał z tego regularnie, ale w awaryjnych sytuacjach warto mieć taką możliwość! W przeciwieństwie do wielu innych urządzeń to posiada coś innego, poza standardowymi trybami mocy.

 

Warto zauważyć, że najnowszy model posiada (super)szybkie ładowanie. Producent zapewnia, że urządzenie ładuje się do pełna w zaledwie 18 minut. Jeżeli nie chcecie z tej opcji korzystać, pozostaje Wam standardowe 5V/2A. Bezsprzecznie, Geekvape Obelisk 65 FC jest „szybki”.

 

W pudełku:

 

 

Podsumowanie:

Geekvape Obelisk 65 FC to ciekawa alternatywa dla innych pod-modów, a szybkie ładowanie może okazać się zbawienne, w sytuacjach awaryjnych. Grzałki „B Series”, znane głównie z serii Boost, to jedne z najpopularniejszych zespołów grzewczych na rynku.
W rezultacie ich dostępność jest bardzo dobra. Niewielkie rozmiary, szybkie ładowanie i duży zapas mocy? Jeżeli szukacie urządzenia, które spełnia te kryteria, to warto rozejrzeć się za Geekvape Obelisk 65 FC.

 

Więcej na temat Geekvape Obelisk 65 FC możecie przeczytać tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here