NX40 – Pełna elegancja w wykonaniu Aspire!

0
1117

Aspire jest od dawna znany z wysokiej jakości sprzętów. Choć głównie ich oferta opiera się na MTL w obecnych czasach, to i kiedyś zadymiaczy nie brakowało.

Tym razem producent zaprezentował zasilanie z pełną regulacją i wbudowanym akumulatorem. Prezentuje się wręcz bajecznie i na pewno znajdzie wielu fanów.

Specyfikacja:
Wymiary:  65 x 36 x 24.5 mm
Pojemność baterii: 2200 mAh
Ładowanie: 2A
Zakres mocy: 1-40W
Obsługiwana oporność: 0.2-3.5 Ohm
Napięcie wyjściowe: 0.5-8V
Tryby: VW/VV/BYPASS

Kolorystyka

https://www.aspirecig.com/templets/new/images/nx40/2.jpg5 całkiem nietypowych kolorów. Co ważne w tym wypadku, wszystkie mają efekt hologramu, zatem można się spodziewać cieszącego oko zjawisku. Warto podkreślić, że kolor głównego obramowania zawsze jest jak najbardziej dobrany do bocznych paneli, a znak firmowy Aspire podkreśla prestiż marki.

Budowa

https://www.aspirecig.com/templets/new/images/nx40/4.jpgMinimalistyczny interfejs oraz rozłożenie przycisków, to rzecz bardzo wygodna i przyjazna użytkownikowi. Czarno biały ekran nie zużywa dużo energii, zatem nie będzie Wam drenować z byle powodu akumulatora podczas dnia. Konektor 510 umiejscowiony na środku zapewni stabilność urządzenia nawet z cięższym atomizerem. Warto dodać, że zmieści się parownik o maksymalnej średnicy 25mm tak by wyglądało to elegancko i nie wystawało.

Ładowanie

https://www.aspirecig.com/templets/new/images/nx40/8.jpg2A ładowania poprzez port USB C. W praktyce oznacza to, że do pełnej baterii naładujecie go w mniej niż półtora godziny! Zatem gdy tylko braknie Wam mocy jesteście w stanie między przerwami w pracy całkowicie go doładować.

3 tryby pracy

3 tryby mocy pod tajemniczymi nazwami VV, VW oraz BYPASS. Już spieszę wyjaśnić:
VV – Tryb regulacji napięcia podawanego na grzałkę
  VW – Tryb regulacji mocy podawanej na grzałkę
BYPASS – Tryb pomija regulacje i podaje bezpośrednio prąd z baterii.

Cena

Aspire nigdy nie należało do tanich urządzeń, lecz tutaj się to zmieniło. Cena tego malucha to zaledwie 35$. Dzięki wykonaniu, możliwością i cenie, zgarnie ogromną rzesze fanów!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here