VOOPOO Musket 120W- w końcu coś innego!

1
4488

W ostatnim czasie VOOPOO wypuszcza nowe produkty w zawrotnym tempie, pokazując tym samym, że można połączyć ilość z jakością. Model VOOPOO Musket to powiew świeżości, coś, czego nie widzieliśmy już od jakiegoś czasu. Zapas mocy, niewielkie rozmiary, dobra jakość wykonania, ale czy na pewno? Sprawdźmy!

Specyfikacja

Nazwa: MUSKET MOD

Materiał: Aluminium

Zakres mocy: 5-120W

Maksymalne napięcie wyjściowe: 8.4V

Wspierane oporności: 0.1-3.0Ω

Zasilanie: 2x 18650 (brak w zestawie)

Ładowanie: micro USB

Kolorystyka

Tym razem VOOPOO zaskoczyło i wersji kolorystycznych jest wiele. Musket występuje w kolorach: Champagne Gold, Violet, Moon White, Peacock Green, Space Grey, Poppy Red, Primrose, oraz Black. Także każdy powinien znaleźć coś dla siebie!

Design

Design wydaję się znajomy, jednak nie spodziewałem się powrotu do takich kształtów, jestem tym pozytywnie zaskoczony. Musket to wąskie i poręczne urządzenie, które jest zasilane dwoma akumulatorami, a do tego z łatwością pomieści się w kieszeni.

Wyświetlacz w górnej części zasilania to coś, czego nie widzieliśmy od jakiegoś czasu, jednak było to rozwiązanie popularne w przeszłości. Miejmy tylko nadzieje, że całość będzie dobrze uszczelniona i odporna na ewentualne zalania/wycieki. Trzeba także wspomnieć o tym, że wyświetlacz jest niewielki, przez co nie każdemu przypadnie do gustu.

Akumulatory umieszczamy w urządzeniu od spodu, całość zabezpieczając „osłoną”. Rozwiązanie to wydaje się solidniejsze od standardowej klapki. Czas jednak pokaże jak sprawdzi się ono w praktyce. Martwi mnie fakt, że posiadamy tutaj przestarzały już port micro USB. Ciekawy wybór, z racji na fakt, że większość świeżych urządzeń od VOOPOO ma już porty nowej generacji.

Wymiary

Skoro wspomnieliśmy o wymiarach, to trzeba przyznać, że są one imponujące. Zasilanie mierzy zaledwie 24,5mm głębokości i tylko 42mm szerokości. Wysokość za to będzie nieco większa od „standardowej”, bo wyniesie 100mm.

Elektronika

Całość zasilana jest, znanym już wszystkim, chipem GENE.TT. Musket dysponuje sporą ilością mocy, bo do naszej dyspozycji jest aż 120W! Ilość w pełni wystarczająca do atomizera z zestawu i nie tylko. Urządzenie posiada także dwa tryby pracy: smart, oraz rba; znane z innych urządzeń tego producenta.

Z racji na zastosowany chip, możemy spodziewać się tutaj licznych zabezpieczeń, tych samych, które występują w innych modelach od VOOPOO. Niby podstawa, jednak sprawdzona elektronika sprawia, że człowiek ma o jedno zmartwienie mniej.

W pudełku

Zestaw zawiera:

– Zasilanie Musket

– Atomizer VOOPOO PnP Pod Tank

– Grzałka PnP 0,15Ω

– Grzałka PnP 0,2Ω

– Kabel micro USB

– Instrukcja

Podsumowanie

Musket to zasilanie ciekawe, nietuzinkowe, różniące się wyglądem od tych, które spotkać możemy aktualnie na sklepowych półkach. Atomizer, który jest sprzedawany w zestawie, to VOOPOO PnP Pod Tank, który był już opisywany w jednym z naszych artykułów. Myślę, że z racji na swoją unikatowość zyska swoje własne grono fanów. Ciekawi mnie tylko, czy nazwa Muszkiet (eng. musket) nawiązuje do „dwururki”, produktu innego producenta.

W Polsce VOOPOO Musket jest dostępny w sieci sklepów VCP.

Więcej informacji na temat tego urządzenia możecie przeczytać tutaj.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here