Mini Robot RTA- jak tu montować grzałkę?

0
1450
Steam Crave postawił na miniaturyzację i stworzył jeden z najbardziej kompaktowych parowników na rynku. Jeżeli nie czytaliście pełnego artykułu na temat Mini Robot RTA, to znajdziecie go tutaj. Od kilku miesięcy użytkuję go na co dzień, a w poniższym artykule pokażę mój sposób montowania grzałki.

 

Grzałka/bawełna

Tutaj wszystko sprowadza się do preferencji. U mnie bez zmian, czyli zestaw, którego używałem w tej instrukcji. Mini Robot MTL RTA dobrze radzi sobie z tym setupem.

– drut Geekvape Ni80 26 ga,
– bawełna BP Pro Vape Cotton.

 

Montaż grzałki

Z początku może Wam się wydawać, że montaż grzałki nie będzie prosty, ale nic z tych rzeczy! Jej zainstalowanie zajmuje dosłownie chwilę.

 

Jestem fanem montowania grzałek możliwie wysoko, ale proponuję Wam eksperymentować z tego typu rzeczami.

Mała spirala pozwala na korzystanie z niskich mocy, grzałka wyszła w okolicy 0,7 Ω i planuje używać około 12 W.

 

Ułożenie bawełny

Inserty powodują, że wycieki są praktycznie niemożliwe, ale mimo wszystko warto znaleźć swój własny „złoty środek”. W zależności od drutu, bawełny i płynu; ilość wymaganego nośnika może się znacznie różnić. Po bokach znajdziecie specjalne wyżłobienia, które ułatwią Wam ustawienie wszystkiego w odpowiedni sposób.

 

Zrobione!

Po zamontowaniu grzałki, Mini Robot MTL RTA jest gotowy do użytku! Pamiętajcie o tym, że uszczelki w ustnikach są wymienne i jeżeli Wasz wchodzi bez oporu, to możecie mieć problemy z uzupełnianiem płynu. Polecam zmienić ja na grubsze; dzięki sile tarcia będziecie mogli odkręcić cap ustnikiem. Ta mała rzecz bardzo mocno wpływa na wygodę użytkowania.

Więcej informacji o Mini Robot MTL RTA znajdziecie tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here