Mechlyfe Ratel XS AIO – Pod czy już box?

0
1119

Z firmą Mechlyfe głównie kojarzy się ich zasilanie mechaniczne Arcless jak i ich parownik na podwójnego mesha Slatra. Informacja o wypuszczeniu przez nich PODa przypominającego popularnego już DotAio lub BilletBoxa bardzo zaciekawiła mnie. Tym razem zaprezentuje wam ich najnowsze cudo czyli Ratel XS AIO.

Cóż więc wyróżnia Ratel XS AIO? A to, że przede wszystkim w zestawie nie posiadamy żadnych stockowych grzałek lecz… bazę RBA! Dołączona przez nich baza jest typem Single Coil czyli umieścimy jedną grzałkę. Mechlyfe w ofercie również posiada bazę Dual Coil (na dwie grzałki) którą oczywiście można dokupić osobno. Bazę mamy zamontowaną w zbiorniku o pojemności 5,5 ml z górnym napełnianiem więc mamy tutaj ogromną swobodę. Co więcej, możemy kontrolować również przepływ powietrza pierścieniem który umożliwia zaciąganie się sposobem DTL oraz MTL.

Specyfikacja urządzenia jest całkiem standardowa. Maksymalna moc jaką wyciągniemy to 80W. Ratel XS AIO napędzany jest pojedynczym akumulatorem 18650. Chip jaki zamontowali oferuje nam 4 tryby. Najbardziej klasyczny tryb mocy, tryb którym kontrolujemy volty, tryb Bypass oraz tryb kontroli temperatury (SS,Ni,Ti). Nie zabrakło również zabezpieczeń dzięki którym w spokoju możemy użytkować owe urządzenie.

Wygląd jest elegancki jak i również prosty. Od frontu mamy umieszczony przycisk fire oraz OLEDowy wyświetlacz. Z boku zaś na klapce (od strony akumulatora i zbiornika) zostały wycięte dwa paski. Jeden pozwalający na kontrolowanie ilości płynu w zbiorniku i drugi umożliwiający przepływ powietrza. Pod ową klapką zostały również umieszczone przyciski „+” oraz „-„. Dodatkowo Ratel XS AIO został uzbrojony w wymienny ustnik 510 który możemy wymienić chociażby na te które Mechlyfe oferuje specjalnie do tego modelu. Z doborem koloru myślę, że nie ma problemu gdyż oferowane jest aż 8 kolorów widocznie poniżej na zdjęciu.

Koszt urządzenia oscyluje od 75$ do 80$. Znajdą się jacyś chętni? Myślę, że tak 😀 nie ukrywam, że sam czekam aż wyjdzie z pre-orderu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here