MDura Mini Kit -Mała Masa, Większa Moc

0
115

Dziś przedstawię wam zestaw ! Łączy on zasilanie MDura Mini z małym zbiornikiem NEXMINI co dało nam fantastyczną kombinację, która działa wręcz bajecznie!

MDura Mini Kit  został wyposażony w zabezpieczanie przed dziećmi na górnej części atomizera w miejscu napełniania, który jest całkowicie szczelny i wykorzystuje grzałkę z siatki Clapton D43 dla uzyskania intensywnego, mocnego smaku. Możesz również zastosować grzałkę D45 RBA i zestaw SMRT V8 Baby Rebuildable oddzielnie do stworzenia własnych grzałek, z którym MDura Mini Kit będzie kompatybilny.

MDura Mini Kit wykorzystuje pojedynczą baterię 18650. Moc regulowana jest w zakresie   5-80 W. Zasilany technologią nexCHIP i wyposażony w szybką rekcję trwającą według danych producenta  0,001 sekundy, urządzenie jest  wytrzymałe, lekkie i miękki w dotyku, z wykończoną oraz świetnię spasowaną skórą.

W pudełku otrzymamy:

  •  MDura Mini Box Mod
  •  nexMINI Subtank
  •  D43 Clapton Mesh Coil (zainstalowana)
  •  D41 nexMESH Coil
  •  4.5ml Bubble Glass
  •  Kabel Typu C
  •  Zestaw akcesoriów
  •  Instrukcje użytkownika

To urządzenie dla każdego ceniącego sobie dobry smak oraz małe rozmiary głównym zamysłem było stworzyć sprzęt lekki poręczny, oraz bezobsługowy. Zadbano o jakość wykonania w kilku wariantach kolorystycznych, które przedstawię poniżej.

Bardzo ładna pikowana skóra połączona z chłodem metalu oraz zabezpieczenie newralgicznych miejsc dało nam możliwość zakupienia urządzenia, które posłuży nam długi czas i nie znudzi się z dnia na dzień. Czy wybierzemy się gdzieś w garniturze, czy na zwykły spacer odpowiednio wpasuje się w ręce właściciela. Na pierwszy rzut oka sprawiał wrażenie ciężkiego. Okazał się lekki i zwiewny jak piórko, ale porządnie wykonany nietrzeszczący. Warto również zwrócić uwagę na bazę typu RBA. Znając firmę WOTOFO wiem czego, się spodziewać bo to siatkach mesh ich produkcji. Zyskujemy możliwość wymiany waty w każdej chwili dając nam pełno soczystego i bogatego smaku. Jest to olbrzymią zaletą wyróżniającą zestaw na tle innych wykonanych w podobnym stylu. Automatycznie dając mu przewagę wśród osób zarówno zaczynających swoją przygodę jak i starych wyjadaczy szukających odskoczni.

Producentem jest firma WOTOFO

A jeśli chcecie się jeszcze czegoś dowiedzieć znajdziecie informacje na naszej stronie

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here