Vandy Vape Mato RDTA – transport za pomocą linek !

0
1657

Vandy Vape Mato RDTA to nowy atomizer od firmy o tej samej nazwie a mianowicie Vandy Vape. Urządzenie powstało w wyniku współpracy producenta z recenzentem Nebelfee. Sprawdźmy, jak wygląda i czy wprowadza coś nowego.

Specyfikacja
  • Średnica: 24 mm
  • Pojemność: 5,0 ml
  • Baza: Pojedyncza grzałka
  • Materiał: SS
  • Gwint: 510
  • Rozmiar: 2,4 x 2,4 x 5,45 cm
  • Rozmiar: 10 x 7 x 6 cm
  • Waga produktu: 0,07 kg
Kolorystyka

Mato RDTA występuję w pięciu wersjach kolorystycznych, cieszę się, że nie mamy koloru rainbow lub innych fikuśnych odcieni, została zachowana klasyka kolorów, miłym akcentem jest atomizer w kolorze złotym.

Budowa

Korpus Mato wykonany jest ze stali nierdzewnej. Airflow Cap posiada dwa otwory wlotu powietrza. Kanały powietrzne zaprojektowano w układzie wielootworowym. Zamontowano je pod małym kątem względem Decka.

Deck skonstruowano do pracy na jednej grzałce. Grzałka montowana jest w pozycji pionowej, natomiast śruby do jej montowania znajdują się na zewnątrz decka.
Odchylenie otworów nawiewowych spowodowało lepszy przepływ powietrza.

I teraz najciekawsza rzecz, jaką mamy w Mato, a mianowicie transport liquidu, który odbywa się za pomocą czterech stalowych linek, nie zmienia to jednak budowy naszego setupu, po prostu końcówki bawełny powinny leżeć na końcach linek.

Vandy Vape Mato RDTA posiada pojemność 5 ml, a uzupełnianie liquidu odbywa się z boku. Otwór do wlewania zabezpieczony jest elastyczną gumką.

Ciekawostką jest, że atomizer wyposażono w dwa piny plusowe, co pozwala na pracę ze standardowymi modami, a drugi — ze squonkerami.

Podsumowanie

Vandy Vape Mato RDTA przedstawia nam ciekawe rozwiązanie na temat transportu liquidu oraz nawiewu na grzałki, miłośnikom RDTA na pewno przydanie do gustu, deck jest przyjemny i łatwy do zmontowania, mam nadzieję, że linki zastosowane w nim faktycznie spełniają swoją funkcję.

Cena

Koszt zakupu Mato to około 50 euro, nie jest on za duży, chociaż myślę, że gdyby kosztował 40 euro, byłoby to odpowiednie, aczkolwiek nie ma co narzekać, dostajemy fajne RDTA z single coilem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here