Marina Vape – genialne soki made in US of A ??

0
1950

Ludzie siedzący troszkę dłużej w branży na pewno znają firmę z Californii – Marina Vape. Chłopaki mają w swoim portfolio kilka bardzo dobrych marek jak Aqua, Marina Classics, Creme de la Creme, Alternativ czy Alpha Vape. Za jakość tych płynów mogę poświadczyć osobiście, bo produkty od Mariny od lat na stałe goszczą w moim top 10 płynów.

Dziś przedstawię Wam dwa całkiem różne od siebie premixy, jeden mocno letni a drugi można nazwać deserowym, aczkolwiek w letnich klimatach także można go śmiało umieścić.

Brand: Aqua, seria Sweets

Premix Sour Melon Chews – słodko kwaśne żelki arbuzowe

Do testu użyłem:

Vandy Vape Paradox

SXMini SL Class

Grzałka Fat Cloud 3 Core

Opakowanie to standardowa, oryginalna Gorilla 60 ml z miejscem na jednego shota, gęstość płynu to 70/30.

Bardzo udana kompozycja, podczas zaciągania czujemy słodki smak arbuza i zarazem kwaśny smak. Nie ma tu żadnych chemicznych ani nie chcianych smaków, mieszanka jest idealnie skomponowana i wyważona jeśli chodzi o połączenie kwaśnego i słodkiego. Płyn pozostawia w ustach bardzo fajny kwaśno arbuzowy smak. Smak arbuzowy bardzo naturalny, nie czuć tu żadnej sztuczności. Premix nie jest przełożony, ot, słodkiego jest tam w sam raz.

Podsumowując, świetny smak na lato, definitywnie dla fanów słodko kwaśnych mieszanek must have, na 100% będę do niego regularnie wracał.

Seria: Ono!

Premix Ono! Mango Coconut Milk – mleko kokosowe z domieszką mango

Do testu użyłem:

Hussar Vapes Project X

Paranormal 250C

Grzałka Coilology Fused Clapton

Opakowanie to także oryginalna Gorilla 60 ml z miejscem na jednego shota, gęstość płynu to 70/30.

Trochę cięższy smak. Mleko Kokosowe z mango, bardzo mleczny, bardzo słodki, ale w tym przypadku to akurat zaleta. Podczas wdechu czujemy wyraźnie słodkie mleko Kokosowe, a dopiero gdzieś w tle czuć lekki posmak mango. W ustach pozostawia przyjemny, oblepiający język, mleczny smak. Mieszanka bardzo naturalna, nie jest przesadnie ciężka ale też daleko jej do rasowych, ciężkich deserów, ot, smaczek na chłodniejsze, letnie wieczory. Osobiście jeden z moich ulubionych płynów od Marina Vape, idealny dla kogoś szukającego czegoś pomiędzy ciężkimi deserówkami a lekkimi owocówkami.

Oba płyny a także pozostałe produkty od Marina Vape już niedługo do kupienia w Polsce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here