Marina Vape – coś owocowego i coś słodkiego :-)

0
1567

Dziś mam dla Was kolejne dwa produkty od Marina Vape. Tym razem na warsztat idą Marshmallow Man 2 oraz wielbiony przeze mnie Aqua Rainbow Drops, które jest moim numerem jeden od długiego czasu, leje go zawsze i we wszystko 🙂

Jako, że aura za oknem jest trochę chłodniejsza zacznę od cieższego smaku jakim jest Marshmallow Man 2

Zestaw testowy to:

SXMini SL Class

Vandy Vape Paradox

Grzałka Fat Cloud 3 Core

Wszyscy dobrze znamy z amerykańskich filmów sceny, w których grupa osób siedzi przy ognisku i tak jak my pieczemy kiełbasę, tak oni piękną na patykach pianki. Marshmallow Man 2 ma dokładnie taki smak – pieczone nad ogniem pianki.

Etykieta bardzo schludna i staranna, uśmiechnięta pianka nabita na patyk nad ogniem. Butelka to oryginalna Gorilla z miejscem na jednego shota, gęstość płynu to 70/30.

Zapach to lekko waniliowa mieszanka, już wąchając płyn czuć że będzie bardzo słodki. Smak jest dość skomplikowaną i złożoną mieszanką. Podczas zaciągania czuć waniliowy posmak pianki, słodki i kleisty, czuć także efekt jakby przypalenia na ogniem właśnie. Płyn pozostawia w ustach fajny, oblepiający język posmak. Osobiście płyn uważam za genialny, bardzo słodki, idealny do kawy czy jakiegoś deseru.

Czas na lżejsze doznania czyli mój ukochany płyn – Aqua Rainbow Drops 🙂

Zestaw testowy:

Lost Vape Paranormal 250C

Hussar Project X

Grzałka Coilology Fused Clapton

Etykieta standardowa dla serii Aqua Sweets, schludna i przejrzysta, w przyciagajacych oko kolorach tęczy.

Butelka to oryginalna Gorilla z miejscem na jednego shota, gęstość płynu to 70/30.

Cały płyn jest mieszanką cukierków o smaku truskawek, winogrona, zielonego jabłka i cytryny. W zapachu na pierwszy plan wysuwa się kwaśna cytryna co sugeruje nam, że płyn będzie kwaśny.

I właśnie tak jest. Smak to idealne połączenie kwaskowatości zielonego jabłka i cytryny że słodyczą truskawek, winogron i pomarańczy, wszystko to zamknięte w cukierkowych smakach. Mieszanka jest tak świetnie zbalansowna, że podczas zaciągania się kwaśne i słodkie smaki rewelacyjnie się komponują, uzupełniają i mieszają że sobą, tworząc naprawdę genialne połączenie. Płyn nie jest ani za słodki ani za kwaśny. Jedyne co chciałbym zobaczyć w przyszłości to rownoległą edycję z dodatkiem coolady lub delikatnej mięty. To był, jest i będzie mój ulubiony sok ever 🙂

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here