Lost Vape – eleganckie i bardzo dobre

1
5417

Lost Vape to marka założona przez Pana Franka Guo, który dał początek nowej marce na rynku vape. Urządzenia Lost Vape szybko zyskały popularność, były bardzo dobrze wykonane oraz posiadały wysokiej jakości elektronikę. Dziś spojrzymy wstecz oraz jak obecnie radzi sobie firma.

Paranormal DNA

Lost Vape jeden ze swoich najlepszych sprzętów postanowiło nazwać paranormal, czym się ten sprzęt charakteryzował ? A no przede wszystkim wysokim wykończeniem całości oraz elektroniką DNA, która pozwala na dogodne ustawienia moda pod nasze potrzeby, bez znaczenia czy korzystamy z gotowych grzałek, czy tych skręconych z drutu, mod ten pozwala wykrzesać z każdego rodzaju to, co najlepsze.

Paranormal został wydany w wersji DNA 75C i 250C.

Therion

Lost Vape Therion, legenda wśród produktów z tej firmy, pancerny i niezniszczalny wręcz mod, który charakteryzował się bardzo dobra kultura pracy z każdym parownikiem, co ciekawe Therion współpracował z squnkoami, więc idealny sprzęt do parowników RDA.

Centaurus

Miał to być następca Paranormala, jednak użytkownicy odnieśli się do niego z mieszanymi uczuciami, dużo osób narzekało na złe zarządzanie energią oraz toporność w użytkowaniu, cokolwiek by to miało oznaczać. Dla Mnie osobiście Centaurus prezentuje się znakomicie, nie miałem z nim do czynienia w codziennym użytkowaniu, jednak kilka razy udało mi się trzymać sprzęt w rekach i muszę przyznać, że robi wrażenie.

EScribe EVOLV

Sprzęty od Lost Vape mają program, dzięki któremu połączymy nasz sprzęt z komputerem i będziemy mogli czy to wgrać na nowo oprogramowanie do naszego moda, czy też zmienić sobie w nim wyświetlacz albo po prostu zrobić aktualizację.

Teraźniejszość

A co dziś słychać u firmy Lost Vape ? Pojawił się nie dawno ich nowy produkt, a mianowicie Hyperion DNA100C, zbiera on bardzo pozytywne recenzje, co powoduję, że będzie to prawdopodobnie kolejny hit marki Lost Vape, zresztą o sprzęcie możecie przeczytać u nas na stronie w świetnym artykule Martyny, który znajduję się tutaj

Warto też wspomnieć o nowym podzie który już nie długo się pojawi a mianowicie Ursa Mini.

Podsumowanie

Lost Vape to firma, która wszystkim kojarzy się ze sprzętami High end, czyli wysoka jakoś wykonania oraz wysoka kultura pracy z każdym atomizerem i zestawem grzałek, i rzeczywiście tak jest, nie sposób opisać wszystkie ich produkty, wiem, że w zestawieniu brakuje Ursy, Thelemy czy też samego opisu grzałek od Lost Vape, UB oraz małych podów jak UB Lite, ale większość tych sprzętów została już opisana i nas stronie. Lost Vape nie bierze jeńców, twardo idzie po swoje, wypuszczając coraz to nowsze sprzęty a co najważniejsze coraz lepsze w użytkowaniu.

 

1 KOMENTARZ

  1. kupiłem ostatnio wkład do lost vape Ursa nano i magnesy są źle spolaryzowane, wkład jest wypychany, sprzedawczyni nie chce przyjąć reklamacji i zabrała mi paragon.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here