Lost Vape Ursa Quest – sprzęt wart każdych pieniędzy

0
5671

Ursa Quest Multi Kit to zestaw popularnego producenta Lost Vape. Zyskali popularność w tworzeniu fajnych, fantazyjnych modów przy użyciu chipsetów DNA. Chociaż byli znani z droższych modów z wyższej półki, ostatnio weszli do gry, tworząc pody czy też zestawy.

Specyfikacja

  • Wymiary: 126 mm x 43 mm x 33 mm
  • Waga: 173 gramów
  • Zasilanie: Akumulator 21700/20700/18650
  • Zakres mocy: 5-100 W
  • Napięcie akumulatora: 3,0-4,2 V.
  • Napięcie wyjściowe: 0,7-8 V.
  • Zakres temperatur: 100-315 ° C / 200-600 ° F
  • Kolorowy wyświetlacz: 0,96-calowy TFT
  • Chipset: Quest

Kolorystyka

Jak widać, kolorystyka Ursy jest zróżnicowana i mamy naprawdę spory wybór, spokojnie odnajdziemy coś dla Siebie w 12 różnych odsłonach, sprzęt poprzez dodanie wykończenia w postaci skóry na środku staję elegancki i gustowny, a przy tym cieszy oko.

Grzałki

W zestawie wraz z Ursą otrzymujemy dwa zbiorniki, jeden na grzałki UB PRO drugi natomiast na grzałki UB.

Lost Vape informuję nas, że grzałka UB PRO P1, która dostajemy, w zestawie pracuje w przedziale, od 70 do 90 W a najlepszy smak znajdziemy przy 80 W.

Grzałka UB M4, która również jest, w zestawie pracuje w zakresie od 40 do 60 W a najlepsze osiągi, ma przy pracy na 50 W.

Funkcje

Ursa Quest zawiera wszystkie tryby, których można wymagać od moda i kilka dodatków. Istnieją dwa główne tryby; tryb pod, gdy używamy go z dołączonym zbiornikiem i tryb mod, gdy używamy adaptera 510. Oprócz tego mamy tryb Power oraz tryb TC dla SS316, Ti i Ni.

Ursa posiada także port typu C, co daję nam szybsze ładowanie naszego akumulatora.

Podsumowanie

Ursa od Lost Vape nie zawodzi, jest naprawdę świetnym sprzętem, działa bardzo dobrze na załączonych zbiornikach i grzałkach, jak i również, na adapterze 510 z dowolnym atomizerem. Plusem także jest łatwe i przejrzyste menu samego moda, dobra wydajność sprzętu oraz tryby pracy, pozwalają nam zoptymalizować sprzęt pod nasze potrzeby.

Jedynym minusem, który byłem w stanie wyłapać, jest ciemny odcień naszego zbiornika, co powoduje, że mamy problem, by zobaczyć, ile posiadamy jeszcze premixu bądź liquidu.

Cena

Producent za Ursę życzy Sobie 80$, jak za ten sprzęt to całkiem przyzwoita cena, dostajemy naprawdę dobrze wykonany zestaw, zawarty chipset Quest daję nam sporo możliwości i rozwiązań. Naprawdę sprzęt jest wart uwagi i tych pieniędzy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here