Lost Vape Ursa Epoch – Kolejna ursa?

0
205

Lost Vape nie stoi w miejscu i nieprzerwanie wypuszcza nowe urządzenia. W tym artykule przyjrzymy się bliżej nowej Ursie Epoch, która wydaje się być ciekawą propozycją w niezbyt wysokiej cenie. Zobaczmy, co może nam zaoferować.

Wygląd i budowa

Lost Vape Ursa Epoch nie korzysta zbyt mocno z materiałów premium, znajdziemy tu głównie plastik, a ramki urządzenia wykonane są z silikonu. Dzięki temu urządzenie jest bardzo lekkie, a gumowe ramki dobrze chronią najbardziej narażone na uszkodzenie obszary podczas upadku. Na przedniej części urządzenia znajdziemy też mały ekran OLED o przekątnej 0.42 cala, lecz bez żadnej możliwości zmiany mocy czy dostosowania go. Jest to dość dziwne połączenie, patrząc na to, że ekran zazwyczaj kojarzy nam się z większą możliwością dostosowania parametrów urządzenia. Tutaj pełni on jedynie rolę informacyjną.

Bateria i wydajność

Lost Vape Ursa Epoch wyposażony jest w akumulator o pojemności 1000mah, co jest dość dobrym wynikiem i powinno spokojnie wystarczyć na cały dzień użytkowania. Urządzenie wspiera też szybkie ładowanie 2A przez USB-C co jest na pewno miłym dodatkiem. Moc maksymalna nowej ursy wynosi standardowe 25W. Znajdziemy tutaj też regulowany przepływ powietrza, co z pewnością pozwoli dostosować urządzenie do indywidualnych preferencji.

Specyfikacja

 

Kolorystyka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here