LOST VAPE THELEMA 80W – Popularyzacja trwa

3
5814

Czy marzyliście kiedyś by mieć Theriona w wersji MOD POD’a? Ja też nie.
No cóż, jednak Lost Vape postanowił takie coś stworzyć! Wygląda jak hybryda RPM80 z Therionem, natomiast parametry ma zdecydowanie lepsze. Dobrego wykonania także nie można mu odmówić. Zobaczcie jak się to prezentuje!

Specyfikacja:

Wymiary: 101 x 35.3 x 29.4 mm
Waga: 155g (dosyć sporo)
Bateria: 3000mAh wbudowane ogniwo 23600
Napięcie wyjściowe: 0.8V-4.0V
Zakres mocy: 5-80W
Zakres natężenia wyjściowego: 0.3-22A
Obsługiwana oporność: 0.12-5.0 Ohm
Ekran: 0.96″
Rozdzielczość ekranu: 108 x 218 pikseli
Materiał wykonania: Stop cynkowy

Warto tutaj zauważyć, że nie jest to najmniejsze i najlżejsze urządzenie. W tej wadze zakładam bardzo dobry stop z którego jest wykonany. W końcu Lost Vape słynie z drogich high-end’owych modów na drogich chipach DNA.

Kolorystyka

To 3 różne wzornictwa, każde na podstawie 3ch kolorów czyli czarny, srebrny i młotkowa stal. Najwyższa elegancja nie dziwi tutaj nikogo, od tej marki się wymaga elegancji!

6 opcji kolorystycznych wyświetlacza

Lost Vape zapewnia, że zmiana jest błyskawicznie szybka i nie trwa to więcej niż 2s. Jeżeli pamiętacie czas czipów DNA to bez komputera na taką zmianę ani rusz!

Budowa

Budowa nie odbiega od znanych wszystkim popularnych pod modów, ciekawą opcją natomiast zastosowania tutaj to wymienny ustnik 510 oraz regulowany airflow nakładany od spodu grzałki.

Bateria

3000mAh wbudowanej baterii stawia na wysokiej półce w tego typu rozwiązaniach. Całość ma zasilić nie mały zakres mocy, zatem producent zamontował ogniwo litowo jonowe 23600 w środku.

80 W dostępnej mocy

Ta moc pozwoli wam wyciągnąć zarówno ogromną chmurkę jak i smak!

Ładowanie

Szybkie ładowanie 2A przez port USB-C pozwala na naładowanie urządzenia w pełni w mniej niż 90min, natomiast producent twierdzi, że w mniej niż 60min!

Grzałki

Wachlarz grzałek jest tutaj nie mały, od MTL’owych do pełnych zadymiaczy. Jednak uwagę najbardziej przykuwa opcjonalna baza RBA sprzedawana jako akcesorium. Nie tylko MTL a także DL, więc jest i miejsce do popisu z kunsztem tworzenia swoich własnych zespołów grzewczych!

Ceny na razie nie poznaliśmy, natomiast zapowiedź przedsprzedaży już ruszyła!

3 KOMENTARZE

  1. A jak go używać żeby grzałka wytrzymała dłużej niż 1.5tyg? (Ustawiłam na 50W). Po 1.5 tygodniu już drapie w gardło więc celuję, że grzałka do wymiany…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here