Lost Vape Drone DNA 250C – luksusowy squonker na 2x 18650

1
4931

Wszyscy chyba znamy markę Lost Vape, markę która przyzwyczaiła nas do produktów z wyższej półki cenowej. Ich produkty od zawsze cechuje wysoka jakość użytych materiałów i przede wszystkim chipy jakich używają w swoich boxach – DNA od Evolv. Każdy kto troszkę głębiej siedzi w temacie e papierosów dobrze zna rewelacyjne chipy od Evolv, ich jakość i dokładność oraz multum opcji konfiguracji wedle uznania użytkownika.

Kilka słów o DNA dla osób po raz pierwszy stykających się z tym chipem. DNA jest wysoce zaawansowanym chip setem, bardzo dokładnym przy kontroli temperatury, pozwalającym, po pobraniu odpowiedniego programu na komputer, na całkowitą personalizacje tego jak pracuje nasz box i jak wygląda menu. Możemy dowolnie projektować nasze układy menu, konfigurować to jakie informacje będą umieszczone na wyświetlaczu, wgrywać poszczególne profile baterii,  wgrywać metale z jakich wykonane są grzałki i odpowiednie dla nich profile. Jednym słowem hulaj dusza, piekła niema. Warto też zaznaczyć, że chip sety DNA mają bardzo wysokie odcięcie voltów na wyjściu ( DNA 250C 7,4 V ) oraz to, że w krytycznej sytuacji boxa z chipem 250C możemy użyć jako awaryjnego power banka, w opakowaniu mamy specjalną przejściówkę.

A teraz skupmy się na naszym boxie.

Tak jak w przypadku Paranormala 250C i 75C boxa otrzymujemy w gustownym opakowaniu, wyłożonym w środku materiałem przypominającym welur. Zawartość opakowania:

  • 1x Drone DNA 250C
  • 2x butelka ( kolory zależne od opcji kolorystycznej boxa )
  • Przejściówka na power bank
  • instrukcja
  • kabel micro usb
  • gwarancja

                                                       

Ci, którzy mieli styczność z Triadą od Lost Vape zauważą, że tak na prawdę Drone  jest właśnie Triadą z butelką pod squonka. Różnice są kosmetyczne ( brak podniesionego konektora 510 i miejsce na butelkę zamiast trzeciego akumulatora ) Wymiarami Drone nie różni się od Triady. Natomiast ogromną różnicę poczują osoby, które miały poprzednią wersje Drone DNA 166. 250C jest o wiele lżejszy od swojego poprzednika, z racji użycia innych materiałów, W 166 klapka baterii była wykonana ze stali nierdzewnej, co znacząco podnosi wagę boxa. 250C w całości wykonana jest z aluminium oraz delrinu i występuje w czterech opcjach kolorystycznych:

  • Amber Ultem & Black
  • Amber Ultem & Silver
  • All Black
  • Silver & Black

Z racji swojego rozmiaru na naszego boxa jesteśmy w stanie przykręcić parowniki o średnicy około 40 mm. Ciekawie rozwiązano kosz na baterie. Na pierwszy rzut oka wygląda jakby nasze akumulatory były montowane równolegle, ale okablowanie jest pod serie. Obie butelki mają pojemność 8 ml.

                                                                             

W moim ogólnym odczuciu Drone DNA 250C jest swietnym boxem dla kogoś kto szuka squonkera na 2x 18650 generującego moc 200W. Ogromna możliwość konfiguracji sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie, dla estetów DNA jest jedynym słusznym wyborem. Aczkolwiek niektórych mogą odstraszyć rozmiary, bo w kieszeni raczej ciężko go zmieścić no i oczywiście cena około 650 zł, ale za jakość materiałow i genialny chip trzeba słono zapłacić.

Podsumowując, jakość idzie tu w parze z ceną, box jest perfekcyjny pod względem funkcjonalności i ergonomii, bo rewelacyjnie leży w ręku pomimo swojej wagi, nic nie skrzypi i wszystko jest dokładnie na swoim miejscu. Jeśli szukacie squonk – mocarza to Lost Vape Drone DNA 250C  jest dla Was.

A kupicie go o tutaj 🙂

LOST VAPE DRONE BF SQUONK DNA 250C BOX MOD

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here