Lost Vape Centaurus DNA250C – Powrót do klasyki w nowym wydaniu!

0
4392

Zaledwie parę dni temu swoją premierę miał Centaurus, to najnowszy box ze stajni Lost Vape na elektronice DNA 250C. Producent po całej serii POD’ów powrócił do klasyki, po tak wielkim sukcesie jaki odniósł Paranormal oraz Therion aż żal by było tego nie kontynuować.

Urządzenie wyglądem nawiązuje mocno do poprzednich, klasyczna bryła, metalowy front w wersji srebrnej, czarnej lub gun metal, wiele opcji konfiguracji paneli oraz wykończona rękojeść z materiału skóropodobnego. Klapka na akumulatory wygląda dokładnie jak w poprzednich wersjach, stąd mam jednak obawy o jej trwałość.

Wersja stabwood – Czyli panele z drewna stabilizowanego, to zaledwie 7777 sztuk, seria mocno limitowana, jest droższa o 30$ od podstawowej. Kolekcjonerzy z całego świata będą chcieli posiąść ją w swoją kolekcje, sam także po nią zapewne sięgnę.

Podstawowa kolorystyka – Tutaj już bez żadnych limitów na ilość sztuk, parę klasycznych wzorów przypominających te z paranormala czy theriona, ale także i nowe. Wszystkie dosyć zjawiskowe.

Serce DNA – To zdecydowanie największy atut i zwieńczenie tego wspaniałego kunsztu. Evolv DNA 250C daje pełną możliwość modyfikacji, kontroli oraz dostosowania do użytkownika. Jako jedyna elektronika na rynku daje pełną wodze kontroli i wciąż jest aktualizowana i udoskonalana. Wspaniałe gospodarowanie energią, od lat bardziej zaawansowani użytkownicy tworzą co raz większą bazę pomocy na forach oraz pokazują co raz to różniejsze twory motywów. Dla mało zaawansowanego użytkownika podstawowe opcje to nawet za dużo, ale w przeciwieństwie do chipów YiHi nie będzie problemów z nawigacją po systemie i podstawowych ustawieniach.

Cena – Duże zaskoczenie, nie jest drogo! Podstawową wersje karbon można zakupić już za 169$, wersję Shell za 179$ a limitowanego stab wood za 199$. Dodatkowo obecnie trwa promo na oficjalnym sklepie dzięki któremu dostajemy skórzany pokrowiec o wartości 15$ totalnie za darmo. Dodatkowi szczęściarze po zakupie mogą spróbować swoich sił w loterii i zgarnąć nagrody od zniżek na sklep po bon na 5000$ czy Mac Booka, więc Lost Vape postarał się by jego oferta wraz z nowością była dosyć atrakcyjna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here