JUSTFOG Compact 16 Kit – Niepozorny maluch

0
1747

O firmie JUSTFOG nie słyszy się wiele, natomiast ich oferta od dawna jest bardzo klasyczna i przyjemna. Producent nie nastawia się na ilość, a na niezawodność swojej konstrukcji, każdy kto posiadał któryś z produktów wie, że można spokojnie liczyć na długie użytkowanie.

Tym razem zaprezentuje wam jedno z ciekawszych urządzeń ze stajni JUSTFOG o którym nie było głośno, a powinno być. Przed Wami JUSTFOG Compact 16 Kit!

Specyfikacja

Pojemność baterii: 1400mAh
Port: Micro USB
Wymiary: 24 x 39 x 58mm już z atomizerem
Waga: 72g
Pojemność atomizera: 1,9ml
Kompatybilne grzałki: OCC 1.6/1.2ohm

Czyli jak widać jest to bardzo małe i lekkie urządzenie z dosyć sporą baterią. Biorąc pod uwagę grzałki na których bazuje, energii wystarczy spokojnie na cały dzień!

Kolory

Zaledwie dwa kolory do wyboru, miejmy na uwadze, że JUSTFOG lubi wypuszczać więcej kolorów w późniejszym czasie. Nie mniej jednak, te które są dostępne prezentują się bardzo ładnie. Trzeba przyznać, że producent się postarał o unikalny design!

Wskaźnik baterii

To jedna z bardziej użytecznych funkcji tego urządzenia, ogromny plus. Cały czas mamy 3 stopniową skale pokazującą podczas palenia na jakim poziomie znajduje się bateria. Choć dla wielu to wydaje się być standardem, to przypominam o braku takiego rozwiązania w urządzeniach o podobnych wymiarach.

Regulacja podawanego napięcia

To kolejna rzecz która wyróżnia to urządzenie wśród innych. Przycisk umieszczony z boku, daje użytkownikowi możliwość zmiany napięcia podawanego na grzałkę.

Stałe napięcie

Zazwyczaj wraz ze spadkiem poziomu baterii, także ustawienia woltażu spadają. W tym urządzeniu tak nie jest! Nie ważne czy jest świeżo naładowany, czy już na końcu, to gdy ustawisz zadaną wartość, urządzenie będzie ją cały czas trzymać.

Cena

Jak na JUSTFOG przystało, nie jest drogo! Ceny szacują się na poziomie od 30 do 40$! Za tak dobre urządzenie jest to naprawdę niska cena.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here