Joyetech Obliq Kit – „dlaczego by nie skośny?”

0
1280

Znany producent Joyetech nie robi już jakiegoś wielkiego szumu wokół siebie. Urządzenia jakie wypuszczają na rynek to tylko pody jak i pod mody. Ostatnio pojawiła się informacja o nowym modelu, który zawita na rynek a jest nim Obliq Kit.

O zasilanie Obliq dba akumulator o pojemności 1800 mAh. Jego maksymalna moc wynosi aż 60W. Joyetech poszedł z trendem i zamontował portu USB-C pozwalający na szybkie ładowanie 2A. Naładowanie do pełna trwa zaledwie 60 minut. Warto zaznaczyć, że zastosowany autorski chip Avatar.AI inteligentnie dobiera moc do zamontowanej grzałki. Patent już znany i niestety nie każdy jest fanem tej funkcji.

Bryłka Obliq jest nietypowego kształtu, to trzeba przyznać. Sam Joyetech reklamuje urządzenie opisem „dlaczego by nie skośny?”. Wymiary jednak nie są wielkie. Wynoszą one 85*42*22.6 mm. Na obudowie znajdziemy podstawowe rzeczy. Wyświetlacz HD o przekątnej 0,96″, którego interfejs ukazuje takie informacje jak moc, oporność grzałki, czas oraz liczba zaciągnięć jak i poziom naładowania baterii. Dodatkowo obowiązkowo przyciski, fire, „-” i „+”.

Do wyboru mamy 6 gustownych kolorystyk widocznych na zdjęciu poniżej.

Zbiornik jaki otrzymujemy w zestawie Obliq mieści 3,5 ml płynu. Uzupełnianie jest proste, wystarczy odciągnąć gumową uszczelkę umieszczoną na górnej części, przy ustniku. Zastosowany standard grzałek to znany już autorski EZ. W pudełku znajdziemy dwa rodzaje, 0.4Ω mesh (20-32W) oraz 0.8Ω (12-20W). Warto zaznaczyć, że mamy możliwość dokupienia bazy RBA typu single coil.

Cena jaką zapłacimy za Joyetech Obliq Kit to 41$ co daje około 162 zł. Za taki koszt? Nie otrzymujemy tak naprawdę nic co by się wyróżniło na rynku… no może poza wyglądem 😀 Jesteście fanami nietypowego wyglądu? To coś dla was 😛

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here