Innokin Sceptre – design ma znaczenie?

0
1263
źródło: vapourcentral.co.uk/

Myślę, że wielu z nas słyszało kiedyś stwierdzenie „kobiety kupują oczami”. Jednak nie mogę się z nim do końca zgodzić. Sądzę, że wszyscy „kupujemy oczami”. Szczególnie mocno dostrzegają to producenci tworząc kolejne designerskie wariacje. Dzisiaj przyjrzymy się produktowi Innokina, czyli Sceptre.

Specyfikacja:
– Wymiary urządzenia: 106,8 x 29 x 18 mm
– Akumulator wbudowany: 1400 mAh
– Pojemność zbiornika: 2-3 ml
– Regulowany przepływ powietrza
– Limit czasu: 10s
– Max. prąd wyjściowy: 8A
– Zakres rezystancji 0,5Ω-3,5Ω
– Prąd ładowania: 5V/1A

źródło: innokin.comProblemem wielu podów jest to, że niestety wizualnie często prezentują się bardzo nijako. Ot dostajemy zlepek plastiku, najczęściej z resinową pokrywką, która wygląda jak pomieszana zupa. Innokin poszedł w trochę innym kierunku. Pierwotnym zamysłem dla PODów była możliwość udostępnienia użytkownikom alternatywny do dużych modów. Szczególnie dla waperów, których odrzucały designerskie wymysły producentów.

źródło: innokin.com
Sceptre oferuje użytkownikowi dwa tryby wapowania. Mamy możliwość zaciągania się prosto do płuc (DL) oraz klasyczną metodą usta -> płuca (mtl). Pomaga nam w tym spora jak na PODa bateria – 1400mAh, które zaimplementował Innokin pozwoli długo cieszyć się smakiem ulubionego płynu.

źródła: innokin.comKolejna bardzo ważna funkcja w tym urządzeniu to możliwość obsługi PODa za pomocą zaciągnięcia się lub przycisku. Wielokrotnie jako sprzedawca przyjmował na reklamacje e-papierosy z zalanym czujnikiem. Guzik niweluje ten problem.

źródło: bkstradeline.comIlość wariantów kolorystycznych dostępnych dla zainteresowanych wręcz powala. Nawet najbardziej rygorystyczni w tym aspekcie waperzy powinni znaleźć coś dla siebie.

Gdybyście mieli chęć poczytać o tym modelu bezpośrednio na stronie producenta to podrzucam wam link: https://www.innokin.com/en/sceptre-kit

Reszta opisywanych produktów od Innokina znajduje się pod tym linkiem: https://www.vapepoland.pl/tag/innokin/

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here