iJoy Diamond VPC – Skromniacha z regulacją

0
6380

Zgrabne jest to zasilanie powiem Wam szczerze – nawet się nie spodziewałem,że taka mała propozycja może dać tyle frajdy z użytkowania .. Dzisiaj słów kilka o produkcji od iJoy-a – Diamond VPC

Skupię się głównie na samym zasilaniu – później wspomnę Wam dlaczego o atomizerze na wymienne kartridże nie warto wspominać.

MALUSZEK ! ale bardzo fajny i wyposażony w 2 tryby pracy, o których warto wspomnieć . Pierwszy tryb jest specjalnie dedykowany dla wymiennych kartridży – mamy tutaj jedynie funkcję regulacji napięcia wyjściowego a nie mocy.

Drugi zaś tryb ty klasyczna regulacja mocy w zakresie do 5 do 45W i to dość sporo jak na wbudowany pojedynczy akumulator o pojemności 1400mah.

Wraz zasilaniem w zestawie dostajemy smyczkę – cały zestaw możemy powiesić sobie na szyi. Wspominam o tym tylko dlatego,że bardzo wiele osób szuka nadal zestawów, które można nosić na smyczy. Popularne to było za czasów zwykłych ” egonów ” a nadal ludzie pytają 🙂

Zasilanie ładujemy klasycznie przez microUSB – od zera do pełna proces ładowania trwa około 2h. Konstrukcja jest solidna, zwarta i dobrze spasowana.

Parownik – to dla mnie kompletna porażka pod względem smaku, pracy i dostępności samych kartridży. Przerobiłem wiele POD-ów – tutaj nie ma nic .. ani radości z użytkowania, ani smaku, ani jakości …

Jeśli będziecie kupowali iJOY VPC – to szukajcie samego zasilania, które super skomponuje się przykładowo z Nautilius-em 2-ką.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here