IJOY Captain Link Kit – nudno i zwyczajnie

0
1755

Na pewno kojarzycie słynną serię Captain od producenta IJOY. Niegdyś naprawdę dobry zestaw w małych pieniądzach jak i ciekawe atomizery a teraz… coś mocno pospolitego czyli Captain Link. Czy jest to typowa nowość zapychająca rynek?

Captain Link oferuje maksymalnie 100W regulowanej mocy. Do tego zasilany jest pojedynczym akumulatorem 18650/21700. Za całą pracę urządzenia odpowiada autorski, niczym nie wyróżniający się chip Univ 2.0 S. Dodatkowo mamy również zastosowany port USB-C pozwalający na ładowanie 1.0A.

Jeśli zaś chodzi o obudowę to jest ona całkiem standardowa. Obły kształt ze standardowymi przyciskami i kolorowym ekranem TFT. Dodatkowo pojawiły się silikonowe elementy zapewniające pewniejszy chwyt.

Do wyboru mamy 5 kolorystyk widocznych na zdjęciu poniżej.

Atomizer z zestawu zwie się Captain Pod i mieści on 5 ml płynu. Jest to również już bardzo powszechna budowa zawierająca w sobie elementy sławnych podów. Zbiornik przyczepiony do bazy na magnes, wsuwane grzałki i uzupełnianie poprzez wyciągnięcie silikonowej uszczelki. W pudełku znajdziemy 2 rodzaje grzałek jakimi są L15 0.15Ω clapton mesh oraz L5 0.5Ω mesh.

Cena jaką zapłacimy za IJOY Captain Link to 34$ co daje około 130 zł. Jest to optymalna cena za naprawdę niczym się nie wyróżniający model. Mamy tutaj tak naprawdę to czego jest od groma na naszym rynku. Czy warto? Jedynie jak komuś przypadnie do gustu sam wygląd 😀

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here