Lost Vape Hyperion – doczekaliśmy się DNA 100C!

0
3228
lost vape hyperion

Lost Vape Hyperion to najnowsze dokonanie chińskiego producenta, w którym w końcu pojawił się nowy chip Evolv DNA 100C. Trwało to długo, ale opłaciło się. Hyperion ma bowiem być modem niezwykle wytrzymałym, wykończonym w najlepszym stylu, a elektronika DNA będzie umożliwiała wiele modyfikacji.

Specyfikacja

Wymiary: 44,5 x 34,5 x 98 cm
Moc:
1 – 100 W
Zasilanie:
1 x akumulator 21700/20700/18650
Zakres temperatur:
200 – 600°F
Obsługiwane oporności:
0,1 – 3,0 Ω
Materiał wykonania:
stop cynku, guma silikonowa i skóra
Ładowanie:
USB typ C

Kolorystyka

Podobnie jak poprzedni mod tego samego producenta, Lost Vape Grus, tak i Hyperion będzie występował w kilku wariantach kolorystycznych: Black Calf Leather, Gunmetal Calf Leather, Black Carbon Fiber, Gunmetal Carbon Fiber, Blue Splatter, Green Splatter i Red Splatter. Wszystkie są jednak mocno stonowane, z obudową w kolorze czarnym.

Wytrzymałość

Hyperion spełnia normę IP68, jest więc wodo-, pyło- i wstrząsoodporny. Wytrzyma zanurzenie w wodzie do głębokości jednego metra przez trzydzieści minut, niestraszne mu też przypadkowe upadki i spotkania z piachem. Jeśli macie tendencje do traktowania sprzętu w wyjątkowo brutalny sposób, będzie to urządzenie w sam raz dla Was. Niech to Was jednak nie zwiedzie. Niektóre elementy Hyperiona pokryto prawdziwą skórą, aby zapewnić wrażenia estetyczne graniczące z high-endem.

Zasilanie

Jak sama nazwa chipa DNA wskazuje, Hyperion rozpędzi się do 100 W. Wystarczy to do wytworzenia sporej chmury. Nie zabrakło także trybu kontroli temperatury dla grzałek niklowych, tytanowych i SS316. Mod obsługuje akumulatory 21700, 20700 oraz 18650, więc o pojemność baterii również nie trzeba się martwić. Wyposażono go w port USB typu C, jednak klasycznie dla wymiennych akumulatorów bezpieczniej jest korzystać z ładowarki mikroprocesorowej.

W pudełku

W zestawie znajduje się mod Hyperion DNA 100C, kabel USB typu C, instrukcja obsługi oraz przejściówka na najmniejsze obsługiwane przez urządzenie akumulatory – 18650. Niczego nie brakuje.

Podsumowanie

Lost Vape Hyperion zapowiada się na hit sezonu letniego. Ciekawa i elegancka prezencja, obsługa akumulatorów 21700 i port USB typu C to wierzchołek góry lodowej. Solidną podstawą owej góry jest chip DNA 100C. Możliwość modyfikacji to cecha, na którą czekało wielu fanów Lost Vape. Doczekaliśmy się! O Lost Vape Hyperion więcej poczytacie na stronie producenta.

scutum

Na samo zakończenie ciekawostka związana z Hyperionem. Kiedy cztery dni temu Lost Vape zaprezentowali światu swoje najnowsze dokonanie, nazywało się ono Scutum. Właśnie ta nazwa widnieje nadal na większości oficjalnych zdjęć moda. Miała ona nawiązywać do typu tarczy oraz konstelacji, jednak internauci szybko przerobili ją na Scrotum, co w tłumaczeniu z języka angielskiego oznacza… worek mosznowy. Burza w komentarzach na fanpage’u Lost Vape oraz widmo nadchodzącej katastrofy zmusiły producenta do szybkiej i zdecydowanej reakcji. Zaowocowało to zmianą nazwy moda właśnie na znanego dzisiaj Hyperiona.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here