One Hit Wonder – Rocket Man!

0
1572

Jesienna aura za oknem sprawia, że czas uciekać od orzeźwiających smaków i rozkoszować się deserówkami, puddingami czy budyniami. Dzisiaj przyjrzymy się produkcji od One Hit Wonder E-Liquidz serii Man – Rocket Man!

Płyn trafia do nas w standardowej butelce o pojemności 60 mililitrów i zawiera 10 mililitrów wolnego miejsca na dodanie bazy nikotynowej. Etykieta dość wesoła z postacią astronauty na froncie, ciekawie uszlachetniona lustrzanymi akcentami. Z prawej strony znajdziemy wszystkie informacje, ostrzeżenia, dane producenta oraz datę przydatności. Zabrakło co prawda informacji na temat stężenia VG/PG ale szybki rzut oka na stronę producenta i już wiemy, że wynosi ono 80/20. Po zmieszaniu z nikotyną płyn został odstawiony na dokładnie 7 dni.

Zapach to po prostu tarta, totalnie nic innego nie wyczuwamy. Zapach jest delikatny, słodki i zachęcający.

W smaku na dłoni jest z kolei słodko, na przód wysuwa się borówka aby po chwili ustąpić miejsca gorzkiemu smakowi granoli. Co istotne jest naturalnie i naprawdę ciekawie! Czas na smak chmury!

Na wdechu borówka oblana greckim jogurtem, na wydechu delikatnie cierpka, gorzka granola. Połączenie absolutnie przepyszne! Smak jest nad wyraz pełny, ale stonowany za razem. Płyn podczas wapowania jest… Kremowy? Tak, zdecydowanie czuć tutaj jogurt grecki, którego miałem okazję testować w różnych płynach, ale tutaj jego możliwości smakowe zostały wyśrubowane chyba maksymalnie!

Jak całość podsumować jednym zdaniem? Jeżeli kiedykolwiek będziesz miał okazję kupić ten liquid, to to zrób!

Test przeprowadzony przy użyciu:
– wata: Boss Device
– atomizer: Alliancetech Vapor The Flave
– zasilanie: SMArt Mods One
– grzałka: Vandy Vape Clapton

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here