Hellvape Fat Rabbit – sub ohmowy sztos

0
3000

Hellvape – wszyscy chyba znamy ta firmę z parowników z serii Dead Rabbit zaprojektowanych przez znanego youtubera Heathena. Zarówno rda jak i rta były ogromnym sukcesem i do tej pory mają rzesze fanów i zwolenników.

Tym razem firma powtórnie atakuje, przezywający odrodzenie, rynek sub ohmów. Ich pierwszy sub ohm – Hellbeast nie zagościł długo na naszych boxach i przeszedł bez większego echa. Tym razem do deski kerślarskiej znów zasiadł Heathen tworząc Fat Rabbit, 28 mm sub Ohm tank.

Parownik w całości wykonany ze stali nierdzewnej wysokiej klasy ma wymiary 25-28/46 mm. Sama podstawa ma 25 mm po to żeby pasował na większość obecnych na rynku modów. Kawałek wyżej robi się już na 28 mm szeroki.

Fat Rabbit ma pojemność 2 ml, a z bubble glassem 5 ml, unikalną rzeczą jest w nim to, że ma zarówno dolny jak i górny, w pełni regulowany, przepływ powietrza, co pozwala na indywidualne dobranie stylu wapowania.

Grzałki to nowej generacj mesh, zaprojektowane stricte pod smak. Heathen w taki sposób zaprojektował Fat Rabbita, że jest kompatybilny z grzałkami od Smoka V8 Baby, więc problem z dostępnością grzałek znika.

Fat Rabbit będzie dostępny w pięciu kolorach:

– czarny

– gun metal

– czarny mat

– srebrny

– rainbow

Trochę technikaliów:

– materiał stał nierdzewna

– wymiary 25-28/46 mm

– pojemność 2/5 ml

– grzałki mesh

– kompatybilny z grzałkami od Smoka V8 Baby

W opakowaniu znajdziemy:

– 1x Hellvape Fat Rabbit

– 1x 0.15 ohm Quad OCC Coil

– 1x 0.20 ohm Single Mesh Coil

– naklejka

-opakowanie akcesoriów

– instrukcja

Cena urządzenia to około 36$

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here