Hastur Boro AIO 21700 – klasyczne all in one

0
1474
vape-poland-hastur-boro-aio-21700-1.

Hastur Boro AIO 21700, czyli sprzęt hobbystyczny od marki Cthulhu, która głównie z tego słynie. Jeśli Pulse AIO jest dla ciebie zbyt tani a klasyczny Billet Box zbyt drogi, trafiłeś w idealne miejsce. Przyjrzyjmy się bliżej temu urządzeniu.

Wygląd i Konstrukcja

vape-poland-hastur-boro-aio-21700-2Hastur Boro AIO 21700 wygląda jak typowy przedstawiciel tego segmentu. Akumulator i chipset znajdują się po stronie przeciwnej do tanka. Rozwiązanie to uchroni nas przed tragedią spowodowaną wyciekiem. Nie trzeba wspominać, że sprzęt kompatybilny jest z atomizerami BORO.

Na rynek trafiają dwie wersje różniące się od siebie chipami. Jeden z nich to Atom o maksymalnej mocy wyjściowej 85 W. Drugi to pożądany przez fanatyków DNA 60, o którym nie trzeba opowiadać. W przypadku zakupu takich urządzeń warto dopłacić do poprawnej opcji, czyli tej z DNA.

Główną cechą AIO jest jednak szeroka możliwość dostosowania oraz wyrażania siebie. Na rynku pojawiają się już akcesoria takie jak panele czy przyciski, a producent deklaruje, że będzie ich jeszcze więcej. Mając trochę zbędnej gotówki, można zaszaleć a przede wszystkim posiadać urządzenie wyróżniające się z tłumu.

Kolorystyka

vape-poland-hastur-boro-aio-21700-5Trzy wersje kolorystyczne, czyli pomarańcz, niebieski i czarny. Każdy z nich domyślnie wyposażony jest w przyciemniane czarne panele. Fakt zawarcia ich w zestawie cieszy, bo dla wielu jest to absolutny must have jeśli chodzi o AIO.

Opakowanie

vape-poland-hastur-boro-aio-21700-4Hastur Boro AIO 21700 ma w zestawie przejściówkę na akumulatory 18650, boro tanka z logiem producenta, kabel do ładowania i zapasowe uszczelki. Przed zakupem musimy zaopatrzyć się w mostek, bez którego nie zamontujemy w zbiorniku grzałek oraz klasycznie w akumulator.

Podsumowanie

Nowe AIO od Cthulhu to sprzęt dla ludzi, którzy w dziedzinie e-papierosów siedzą od dawna, a zwykłe mody i atomizery przestały dawać satysfakcje. Jeśli szukasz czegoś innego a wysokie koszty akcesoriów, nie są dla ciebie problemem to Hastur AIO będzie ciekawym wyborem.

Więcej na temat AIO od Cthulhu przeczytacie tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here