Gruby towar prosto z Los Angeles ! Creme De La Creme od Marina Vape

0
1433

Emocje po największym wydarzeniu w branży EIN w 2019 roku, po Vape Even-cie powolutku opadają.

To idealny moment by opisać kilka smaków od Marina Vape – sztosów prosto z Las Vegas ! 

Dziś słów kilka o 3 smakach z linii Creme Da La Creme – charakteryzującej się prostota kompozycji – linią premium poczynając od opakowania po same składniki.


Guava Fresca

Bardzo aksamitna i lekka mieszanka tak przez wszystkich lubianej guavy z dodatkiem ananasa i papai.  Dominującym smakiem jest smak guavy – bardzo świeżej, soczystej – przyjemnie podbitej słodyczą ananasa i papai, które grają drugoplanowe role w całej mieszance. Mieszanka jest słodka, ale w dobrym tego słowa znaczeniu – słodycz podbija wyrazistość aromatów mieszanki – nie zabija jej toną cukru, która pozostaje nam na grzałkach i w całej paszczęce. Jest smacznie i to bardzo – świetna mieszanka na codzienne chmurzenie zbiornik za zbiornikiem.


Caramel Apple

ŁOŁ .. tu jest na prawdę dużo aromatów .. Cała linia wydaje się być dość rzadka jak na deklarowaną przez producenta gęstość 70VG/30PG, ale tutaj przy temperaturze pokojowej zachowuje się jak klasyczne 50/50. Podejrzewam,że to kwestia dużej ilości aromatów, które w tym przypadku rozwalają na łopatki kubki smakowe. Jak opisuje producent caramel apple to chrupiąca tarta, w połączeniu ze świeżym zielonym jabłuszkiem i dodatkiem karmelu.

NIE MA OPCJI ! – To wyśmienite cierpko słodkie jabłko podane z bardzo delikatną bezą ? tudzież kremem bezowym, który nadaje mega aksamitności. Połączenie dość mocno wyczuwalnego kwaśnego posmaku z wyśmienitą słodyczą jabłka urywa cohones !


Strawberry Creme

Delikatny krem waniliowy połączony ze słodkim musem truskawkowym. Tak jak mówią – tak smakuje, sory, ale nie ma tutaj do czego się doczepić .. Mieszanka jest tak wyważona, idealnie dosłodzona i idealnie doprawiona aromatami,że gdybym nawet nie był fanem truskawki .. zakochał bym się w niej po po pierwszym zalaniu.


 

Ta recenzja powstała przy współpracy z Marina Vape – co to oznacza ? Oznacza to,że dostaliśmy od nich soki z jasnym przekazem – posmakujcie, opiszcie, dajcie nam znać co sądzicie.
I tak będzie – a z tego co wiem, Marina Vape wjeżdża powolutku do Polski .. i już niedługo ich płyny zobaczycie w najlepszych sklepach z e-papierosami 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here