Geekvape Zeus X Mesh – to było do przewidzenia…

0
8514

Każdemu kto choć chwilę siedzi w temacie rebuildables Zeusa X nie trzeba przedstawiać. Ma swoich zwolenników, ma tez zatwardziałych przeciwników, nie zmienia to faktu, że zrobił furorę na rynku i do tej pory jest bardzo często wybierany przez użytkowników jako tanie i dobre RTA.

Na fali popularności siatek mesh, praktycznie każda firma chciała mieć swoje RTA na meshu. Większość firm meshowe atomizery projektuje od zera, opatrując je tylko nazwą swojego poprzednika , np. Kylin i Kylin M od Vandy Vape.  Wiadomo, nowy atomizer, to kolejne kilkadziesiąt złotych w kieszeni firmy. A Geekvape zrobiło nam niespodziankę wypuszczając Zeusa X Mesh. Ale nie jest to do końca nowy atomizer. Jest to stary, dobry Zeus X z deckiem dostosowanym do siatek mesh. Co najciekawsze, wszystkie podzespoły od obu atomizerów pasują do siebie. Nie będzie problemu ze skręceniem meshowego decku z całą górną sekcją ze zwykłego Zeusa X czy na odwrót. Można? Można 😉 Jest to światły przykład wyjścia frontem do klienta. Brawo Geekvape!

Wizualnie nastąpiły w zasadzie kosmetyczne zmiany w designie, górna sekcja w X Mesh różni się detalami od swojego starszego brata. Co ciekawe, chcąc cieszyć się Zeusem X na meshu nie musicie kupować całego atomizera, dostępne są także same decki. To jest dopiero wow. Firma wyeliminowała także wszystkie wady z jakich znany był Zeus X jak źle spasowana sekcja komina w niektórych egzemplarzach, czy top cap, przy zdejmowaniu którego osoby o większych palcach zdejmowały także pierścień regulacji przepływu powietrza.

Zeus X Mesh jest dostępny w aż dziewięciu kolorach widocznych poniżej.

Cena samego decka to około 18 $, całego parownika około 35 $. Tak więc mając zwykłego Zeusa X za możliwość użycia siatek mesh płacicie tylko połowę. Skusicie się? 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here