Geekvape Z200 – budżetowy T200?

0
7665

Niedawno GeekVape opublikował premierę kolejnego zestawu z czołowym na rynku atomizerem Zeus Sub-Ohm. Czy przyjmie się tak chętnie jak poprzednie zestawy tego producenta? Czy jednak sięgną po niego nieliczni? Sprawdźmy.

Specyfikacja
  • Wymiary: 51.5x30x141mm (razem z atomizerem)
  • Tryby pracy: POWER, SMART, TC-SS, TC-TCR, VPC, BYPASS
  • Moc (W): 5-200W
  • Akumulator: 2×18650 (nie dołączone)
  • Wyświetlacz: 2.4″
  • Typ USB – Micro USB
  • AS-Chip 3.0
Kolory

Dostępne kolory to: Black, Silver, Gunmetal i Blue.

Budowa

Atomizer dołączony do zestawu to GeekVape Zeus Sub-Ohm w odświeżonej wersji 2021.
GeekVape Z200 przypomina bardzo wyglądem wydanego niedawno T200 z dotykowym wyświetlaczem. Tak samo producent pokusił się o ekran, który pokrywa całą przednią część obudowy. Zobaczymy na nim takie parametry jak: moc (W), oporność grzałki, ustawiony tryb pracy itd. Maksymalną moc jaką wyciągniemy na nim to 200W.

Dużym minusem jest rozwiązanie w postacie portu Micro USB. Dla tych, którzy kabla używają tylko do aktualizacji oprogramowania w e-papierosie, a akumulatory ładują przez ładowarkę zewnętrzną – nie zrobi dużej różnicy. Jednak wciąż jest to jedno z bardziej awaryjnych rozwiązań i też można powiedzieć już „przestarzałych„.
Dodatkowo nie mamy na stronie producenta żadnej informacji o typowych dla części urządzeń GeekVape’a zabezpieczeń IP.
Tył GeekVape Z200 jednak już prezentuje się naprawdę prestiżowo. Zwłaszcza przy wersji kolorystycznej Silver gdzie dodali holograficzny efekt.

Geekvape przy okazji promuje nową grzałkę z serii Z – Z XM Coil. Ma mieć dwukrotnie dłuższą żywotność i wystarczyć na 60ml płynu.

Podsumowanie

Szczerze mówiąc bardzo dużo rzeczy mówi tutaj przeciw, niż za. Brak informacji o IP, Micro USB. Krótko mówiąc – na obecną chwilę wygląda na uboższą wersję GeekVape T200. Sam mod przypomina mi z wyglądu choćby Vaporesso Luxe II.
Mimo wszystko wśród wszechobecnego minimalizowania e-papierosów – ogromny wyświetlacz i rozmiar GeekVape Z200 robią efekt. Osoby szukające wyróżniającego się urządzenia na pewno zawieszą na nim oko.
Więcej możecie zobaczyć na stronie producenta tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here