Geekvape Wenax M1 – lekki jak piórko

0
7118

Geekvape Wenax M1 to kolejny pod z serii Wenax od producenta znanego głównie z niezniszczalnych zasilań. Geekvape korzysta jednak z obecnej mody na jak najprostsze urządzenia przyjazne początkującym i wypuszcza kolejnego poda. Jak sprawdzi się to budżetowe maleństwo?

Budowa

geekvape-wenax-m1-1Geekvape Wenax M1 prezentuje się wyjątkowo zgrabnie. Producent podkreśla, że kształtem ma przypominać cygaro. Pozbawiono go wszelkich przycisków regulacji bądź wyświetlacza. Ma być prosto i minimalistycznie. Warto dodać, że waga urządzenia wynosi jedynie 34 g, czyli naprawdę mało, przez co będzie nieodczuwalny po wrzuceniu go do kieszeni w spodniach. Niewielkie rozmiary poda, sprawiają, że będzie bardzo poręczny i wygodny.

Użytkowanie

geekvape-wenax-m1-2

Elementem użytkowym nowego Wenaxa są wymienne, dedykowane wkłady zalewane standardowo przez uszczelkę oraz przystosowane do wapowania metodą MTL. Przez sposób osadzenia ich w bryle urządzenia można cały czas mieć kontrolę nad ilością płynu.geekvape-wenax-m1-3Poda wyposażono w wewnętrzną baterię o pojemności 800 mAh. Producent deklaruje także praktycznie niezauważalne spadki mocy w stosunku do rozładowania baterii. Urządzenie nie posiada przycisku fire, a aktywowane jest zaciągnięciem, co także ucieszy osobę szukającą maksymalnie prostego sprzętu, i właśnie do niej skierowany jest nowy Wenax.

Parametry Techniczne

Wymiary: Ø16*115.5 mm
Moc wyjściowa: 9-16W
Ładowanie: USB-C
Waga: 34 g
Pojemność wkładu: 2 ml

Kolorystyka

geekvape-wenax-m1-4

Wenax M1 dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej. Znajdziemy kilka standardowych kolorów, jednak przeważają zdecydowanie bardziej efektowne gradienty we wszystkich odcieniach tęczy. Mamy tu niebieski, pomarańczowy, a nawet zieleń. Jest w czym wybierać.

Podsumowanie

Wenax M1 nie wprowadza na rynek czegoś zupełnie nowego, czego byśmy nie znali. Jest to jednak sensowna propozycja dla osób chcących rzucić palenie. Jego kształt i prostota obsługi na pewno spodobają się początkującym. Zastanawia mnie jednak ta gamma kolorystyczna, z jednej strony urządzenie ma być zastępcą papierosa analogicznego, a z drugiej mieni się we wszystkich kolorach tęczy, więc czy trafi do swojej grupy odbiorczej?

Więcej na temat Geekvape Wenax M1 przeczytacie tutaj.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here