Geekvape Wenax K1 SE – Nic nowego

0
5570

Geekvape Wenax K1 SE to kolejny POD wypuszczony przez tę firmę w krótkim odstępie czasu, jak widać Geekvape nie próżnuje czy przyniesie to efekt ? Śmiem wątpić, sprawdźmy zatem, co prezentuję K1 SE.

Specyfikacja

Wymiary: 114.6*21.6*11.5mm

Moc wyjściowa: 9-16W

Rezystencja grzałek: 0.4-3Ω

Pojemność Baterii: 600mAh

Ładowanie: Typ USB-C  5V

Kolorystyka

Do wyboru mamy osiem wersji kolorystycznych, pokaźna liczba z której każdy wybierze coś dla siebie. Od klasyki po różnego rodzaju wariacje.

Budowa

Wenax K1 SE posiada wbudowaną baterie o pojemności 600 mAh, producent jak praktycznie przy każdym swoim urządzeniu zapewnia, że powinno nam to wystarczyć na cały dzień użytkowania, mija się to chyba trochę z prawdą. Pojemność kartridża to 2ml.

Użytkowanie

Wenax K1 SE ma być podem, którzy stworzony jest pod korzystanie MTL, producent twierdzi, że kartridże a właściwie grzałki zastosowane w nich wyciągają maksimum smaku, jak wspominałem pojemność to 2ml co według producenta, powinno wystarczyć na 300 – 400 zaciągów. Najważniejszą kwestią jest to, że Wenax K1 SE posiada kompatybilność wsteczną, ze starszą wersją, a mianowicie Wenax K1.

Podsumowanie

Geekvape Wenax K1 SE to po prostu kolejny POD, kolejny odgrzany kotlet niewnoszący nic nowego, czy jest wart uwagi ? Według mnie nie, gdyż na rynku jest o wiele więcej lepszych sprzętów, chociażby Aspire Flexus Q, który według mojej opinii aktualnie wiedzie prym wśród małych urządzeń.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here