Geekvape Wenax H1 – bezpieczeństwo całkowite

0
5458
Geekvape nie odpuszcza, a rodzina Wenaxów ciągle się powiększa. Tym razem przyszedł czas na następnego z nich, czyli Wenaxa H1. Czym różni się od poprzedników i czy to kolejny sprzęt warty uwagi ?

Konstrukcja i użytkowanie

vape-poland-geekvape-wenax-H1-1Geekvape Wenax H1 prezentuje się minimalistycznie jak cała reszta rodziny Wenax. Na przodzie sprzętu widnieje przycisk, który pełni aż 3 funkcje: zabezpieczenie przed przypadkowym przegrzaniem, regulacja mocy, poziom naładowania baterii i obecny tryb.

vape-poland-geekvape-wenax-H1-2Elementem użytkownym nowego Wenaxa są wymienne, dedykowane wkłady wyposażone w grzałki mesh o opornościach 0.7 i 1.4 ohma zapewniające wyjątkowe MTL-owe doświadczenie. Wkłady nowego poda od Geekvape, są zabezpieczone 5-warstwową ochroną przed wyciekaniem, więc jak deklaruje producent, żadna kropla nie ma prawa wydostać się z kartridża.

vape-poland-geekvape-wenax-H1-3Dolną część sprzętu zabezpieczono silikonem, który ma ochronić nowego członka rodziny przed zniszczeniem podczas upadku. Dostrzec możemy także port USB typu C, czyli już praktycznie standard w nowszych urządzeniach tego typu.

Parametry Techniczne 

Wymiary: 22*13*113 mm
Moc wyjściowa: 7-19 W
Pojemność Baterii: 1000 mAh
Ładowanie: USB C

Kolorystyka 

vape-poland-geekvape-wenax-H1-4Tutaj miłe zaskoczenie, ponieważ nowego Wenaxa dostaniemy w praktycznie każdym kolorze, jaki sobie tylko wymyślimy. Jest ich aż 12, wiec będzie w czym wybierać. Najciekawiej prezentują się miętowo-pastelowe odcienie w kolorze żółtym, zielonym oraz różowym.

Opakowanie 

W zestawie znajdziemy naszego poda oraz oba dedykowane wkłady. Producent nie zamieścił informacji o tym, czy ładowarka także jest w pudełku. Wydaje mi się, że nie będzie to większym problemem, ponieważ większość osób posiada przynajmniej jeden kabel USB C w swoim domu.

Podsumowanie 

Geekvape Wenax H1 to kolejna ciekawa propozycja w segmencie mniejszych podów. Parametry prezentują się dość obiecująco, a wybór kolorystyczny na pewno przyciągnie sporą rzeszę ludzi. Następny Wenax to idealny sprzęt dla osób poszukujących bezpiecznego i wygodnego w użytku poda. Na ten moment, nie pozostało nam nic jak czekać na pierwsze opinie użytkowników.

Więcej na temat Geekvape Wenax H1 przeczytacie tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here