GeekVape Sonder U-nowy maluch

0
11728

GeekVape Sonder U

GeekVape ostatnio skupia się na małych urządzeniach typu pod jak np. GeekVape Wenax H1. Całkowitą nowością wśród ich serii jest GeekVape Sonder U. Czy jest warty zainteresowania?

GeekVape Sonder U jest smukłym urządzeniem, które nada się na codzienne użytkowanie. Spory, wbudowany akumulator 1000 mAh wystarczy na naprawdę spory czas wapowania, ale czy starczy na dwa dni jak mówi strona producenta? To zależy od użytkownika oczywiście. Ładowanie USB C. Maksymalna, stała moc to zawrotne 20 W. Dość dużo jak na urządzenie takiej wielkości. Dostępny w aż ośmiu kolorach.
GeekVape Sonder U
Pod wyposażony w automatyczne zaciąganie, którego działanie jest sygnalizowane poprzez diodę. W sam raz dla osób początkujących preferujących MTL bądź DTL.
Wkład to GeekVape U 0.7Ω. Jest cały przejrzysty, więc nie zaskoczy nas nagły brak liquidu. Nadaje się do zwykłej nikotyny jak i soli.

GeekVape Sonder U przypomina urządzenie Smok Solus, które również nada się dla osób początkujących, które chcą walczyć ze swoim nałogiem.

Kilka informacji o Smok Solus.
Niewielkich rozmiarów pod o wbudowanym akumulatorze 700 mAh, ładowanym poprzez MICRO USB. Maksymalna moc wyjściowa 4 W-16 W. Automatyczne zaciąganie sygnalizowane poprzez diodę. Wkład Solus 0.9Ω.
W obu opakowaniach znajdziemy urządzenie, wkład, ale nie otrzymujemy kabla do ładowania.

Podsumowanie

GeekVape Sonder U ma przewagę na Smokiem Solusem choćby pod względem pojemności baterii czy portem ładowania. Dodatkowo firma GeekVape dzięki swoim seriom Aegis kojarzy się z wysoką jakością i wytrzymałością urządzeń, co też pewnie przełoży się na zaufanie wśród użytkowników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here