Geekvape Obelisk 120 FC Kit – czy rzeczywiście mamy rewolucję?

1
5193
źródło: geekvape.com

Jeden z głównych producentów przedstawił jakiś czas temu nowego potworka ze swojej stajni. Urządzenie nazwane „Obelisk” ma przynieść prawdziwą rewolucję na rynku, czy na pewno? Sprawdźmy.

Na początek kilka suchych parametrów:

  • Wymiary: 128.5 x 49 x 27mm
  • Zakres mocy: 5 – 120W
  • Zakres rezystancji: 0.1 – 3.0ohm
  • Dostępne tryby: Power/TC/TCR/VPC/Bypass/OTG
  • Zakres temperatury: 100 – 315C / 200 – 600F
  • Ładowanie: 5V / 2A
  • Ładowanie innych urządzeń: 5V / 2.4A

Największe zmiany dostajemy w kwestii ładowania i żywotności wbudowanego akumulatora. Według twórców będziemy mogli naładować baterię o pojemności 3700mAh w ciągu tylko 15 minut, a jedno naładowanie ma wystarczyć na aż dwa dni użytkowania e-papierosa.

źródło: geekvape.com

Kombinacje zaszły także w chipie oraz zasilaczu. Wedle badań przeprowadzonych przez laboratium GV temperatura urządzenia w trakcie ładowania nie powinna przekroczyć 45,8 stopni Celsjusza. Dodatkowo otrzymujemy informację, że temperatura może się różnić w zależności od otoczenia.

źródło: geekvape.com

Bardzo fajnym dodatkiem jest na pewno możliwość ładowania Obeliskiem innych urządzeń, w razie nagłej potrzeby możemy potraktować go jako powerbank i naładować nim np. mniejszego PODa lub telefon.

źródło: vapormo.comW kwestii czterech dostępnych wariantów kolorystycznych nie dostajemy nic szczególnego, producent skupił się na tradycyjnych barwach bez żadnych udziwnień, co na pewno jest charakterystyczną cechą marki Geekvape.

Do zestawu są dołączane dwa atomizery. Klasyczny Zeus Sub Ohm, który zdobył wielu fanów traktujących go jako najlepszy atomizer na gotowe zespoły grzewcze i tzw. Obelisk Tank z zaimplementowanymi dodatkami zabezpieczającymi przeciwko dzieciom. Parownik posiada 25mm średnicy i aż 5,5ml pojemności. Dodatkową zmianą w porównaniu do Zeusa jest przebudowana komora grzałki oraz to, że przelot powietrza znajduje się na dole atomizera.

źródło: geekvape.comPodsumowując mamy do czynienia z czymś bardzo ciekawym, sam zacząłem poważnie rozważać zakup jako nowe zasilanie daily. Z czasem przekonamy się, czy Geekvape zapoczątkował rewolucję na rynku.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here