Geekvape Obelisk 60 – wariacji na temat pod-modów ciąg dalszy

0
4338

Część z Was zadała sobie zapewne pytanie: „chwila, moment, Geekvape Obelisk przecież już był?”. Słusznie, rzeczywiście był, ale większym wydaniu. Dziś do porannej kawy poleca się Geekvape Obelisk 60, czyli najnowsza wariacja na temat pod-modów od „pomarańczowych”. O odrobinę starszym bracie Obeliska 60, czyli Obelisku 120 FC, poczytacie tutaj: https://www.vapepoland.pl/geekvape-obelisk-120-kit-czy-rzeczywiscie-mamy-rewolucje/

Specyfikacja

Wymiary: 47,5 x 24 x 97 mm
Zakres mocy: 5 – 60 W
Zakres rezystancji: 0,1 – 3,0 Ω
Obsługiwane grzałki: P0.4 (0,4 Ω 50-60 W), P0.5 (0,5 Ω 40-50 W)
Zakres temperatury: 200-600°F/100-315°C
Pojemność baterii: 2200 mAh
Ładowanie: USB-C, 5 V/2 A
Wyświetlacz: kolorowy, 0,96 cala

Geekvape Obelisk 60 będzie dostępny w 4 wariantach kolorystycznych: czarny, gunmetal, niebieski i zielony. Wybór dość niewielki, wzorowany na Geekvape Obelisk 120 FC. Dodając fakt, iż urządzenie bez problemu mieści się w dłoni, otrzymujemy eleganckiego i praktycznego pod-moda.

Geekvape przyzwyczaił użytkowników do niskich spadków mocy. Nie inaczej jest w przypadku Obeliska 60. Nawet przy niewielkim poziomie naładowania baterii, będzie można cieszyć się maksymalnym smakiem i dużą chmurą.

Górny przepływ powietrza w kartridżu ma zagwarantować brak przecieków, a przy tym cieszyć użytkowników smakiem na wysokim poziomie. Często gubienie smaku jest problemem atomizerów z górnym przelotem. Jak będzie w tym przypadku? Na pewno ciekawie. Dodatkowo, regulacja airflowu zapowiada się na płynną i intuicyjną.

Co z pewnością zainteresuje estetów? Obudowa (przynajmniej w teorii) jest odporna na zarysowania. Może się to okazać bardzo dużym plusem dla Obeliska 60 w porównaniu do innych pod-modów. Ostatnio coraz częściej słychać przecież o sprzętach, które „rysują się od samego patrzenia”. Czy w tym przypadku będzie inaczej?

W pudełku

1x Obelisk 60
1x narzędzie do wymiany grzałki
1x kabel USB-C
2x grzałka (0,4 Ω i 0,5 Ω)

W tej chwili nie znamy jeszcze ceny urządzenia. Czy Geekvape Obelisk 60 jako dalszy ciąg wariacji na temat pod-modów to trafiony pomysł? Na pewno okaże się rozwiązaniem ciekawym dla początkujących i praktycznym dla zaawansowanych użytkowników EIN. Jestem na „tak”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here