Geekvape H45 Classic – udany remake

0
1244

Geekvape H45 Classic to leciwy sprzęt, jednak tak jak pierwszy Aegis Legend otrzyma nowe życie za sprawą serii Classic. To maleństwo ma jeszcze kilka zalet ukrytych pod gumową powłoką. Sprawdźmy, czy warto rozważyć go jako kandydata przy zakupie sprzętu.

Wygląd i konstrukcja

vape-poland-geekvape-h45-classic-1Geekvape H45 Classic wpisuje się w klasyczną stylistykę od pomarańczowych. Producent stawia na użyteczność nie oryginalność. Wizualna różnica względem poprzedniej generacji leży w potężnym ogumowaniu, które widzieliśmy już w klasycznej Legendzie. Sprzęt będzie jednak lżejszy od poprzednika o całe 15%.

vape-poland-geekvape-h45-classic-2Wbudowana bateria o pojemności 1400 mAh i maksymalna moc wyjściowa 45 W, sugerują, po jakie grzałki powinniśmy sięgnąć. Będą to dobrze znane konstrukcje z serii B z opornościami 0,4 i 0,6 ohm. W tej rodzinie grzałek występuje także 0,2, jednak przy tej mocy wyjściowej należy odrzucić ją na wejściu.

vape-poland-geekvape-h45-classic-3IP68, czyli ochrona przed zalaniem i kurzem zadba o bezpieczeństwo sprzętu w ciężkich warunkach. Geekvape H45 Classic idealnie sprawdzi się u osób pracujących w terenie.

vape-poland-geekvape-h45-classic-4Geekvape deklaruje także minimalne spadki mocy względem rozładowania akumulatora. Oznacza to świetny smak i konkretną chmurkę aż do następnego ładowania.

Wkłady i przepływ powietrza

Pierwszą ważną kwestią jest kompatybilność z wkładami poprzednika. Zwiększa to potencjalną szansę na znalezienie kartridża w każdym sklepie. A jeśli mamy poprzednią generację, zapasowe kartridże będą jak znalazł.

Górny przepływ powietrza oznacza dobre oddanie smaku i małą szansę na jakikolwiek wyciek. Możemy go oczywiście regulować względem własnych preferencji.

Kartridż jest delikatnie wysunięty poza bryłę poda. Dzięki temu zadbamy o odpowiedni poziom liquidu i nie doprowadzimy do spalenia grzałki. Nowi użytkownicy e-papierosów docenią to rozwiązanie.

Podsumowanie

Geekvape H45 Classic daje nowe życie naprawdę fajnemu sprzętowi. Wszystkie wyżej wymienione cechy stawiają głównie na komfort użytkownika, a właśnie tego oczekuje teraz rynek. Nie pojawią się tutaj niesamowicie oryginalne rozwiązania. Producent stawia na sprawdzone patenty, bo nowe nie zawsze znaczy lepsze.

Więcej na temat nowego produktu od Geekvape przeczytacie tutaj.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here