Geekvape B100 – nowy Boost Pro

0
3423

Geekvape B100, czyli tak naprawdę nowy Boost Pro. Dobrze kojarzony model, odświeżony w celu wpasowania się w całą nową estetykę producenta. Czy takie urządzenie jest potrzebne ?

Wygląd i konstrukcja

vape-poland-geekvape-b100-2Po pierwszym spojrzeniu widać, że mamy do czynienia z właśnie tą serią. Charakterystyczny boostowy kształt oprawiony w nową obudowę. Geekvape B100 spełnia normę IP86, która chroni sprzęt przed kurzem, wodą, a także ciężkimi warunkami środowiskowymi. Urządzenie wyposażono w czip AS 3.0, który zadba o dobre zarządzanie energią oraz właściwy dobór mocy chroniący przed spaleniem grzałek.

vape-poland-geekvape-b100-6Na bocznej ściance znajduje się suwak znany już z innych produktów Geekvape. Dzięki niemu zablokujemy urządzenie, zapobiegając przypadkowemu odpaleniu w kieszeni.

vape-poland-geekvape-b100-5Zakrzywiony wyświetlacz o przekątnej 0,96 cala, zawiera wszelkie informacje o obecnym stanie urządzenia. Sprawdzimy na nim obecny stopień naładowania baterii, ilość podawanych watów, oporność grzałki i obecny tryb, w jakim pracuje nasz sprzęt. Pojawi się także boosting mode, który zapewni największą ilość dymu i maksymalne wrażenia smakowe.

Kartridże i grzałki

vape-poland-geekvape-b100-4Geekvape B100 otrzyma kartridż z górnym przepływem powietrza, który powinien ochronić nas, przed jakimikolwiek wyciekami. Warto wspomnieć o wyposażeniu się w odpowiedni płyn najlepiej o wysokiej gęstości, aby uniknąć wylewów z dołu zespołu grzewczego.

Dobrze znane konstrukcje grzewcze z oznaczeniem P także otrzymają zaktualizowane odpowiedniki. Odświeżone P series mają zapewnić dłuższą żywotność. Producent podaje informacje, że jedna taka grzałka pozwoli nam przebrnąć przez 60 ml płynu.

Kolorystyka

vape-poland-geekvape-b100-7Geekvape B100 trafi na rynek w aż 8 wariantach kolorystycznych. Widoczne są opcje dla fanów klasyki takie jak czerń czy srebro oraz tęcza i czerwień. W zestawieniu nie zabrakło także czegoś ciekawszego jak Pink Purple czy mój faworyt Bootle Green.

Podsumowanie

Nowy Boost to ciekawa propozycja dla posiadaczy poprzednich odsłon. Geekvape odświeżył design i ulepszył znane grzałki, w celu zwiększenia żywotności.  Jeśli szukasz sprzętu zapewniającego dużą moc i przyjemne oddanie smaku to nowy Boost Pro jest opcją do rozważenia.

Więcej na temat sprzętu przeczytacie tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here