Geekvape AP2 – kolejna odsłona Aegis Poda

0
5190

Geekvape Aegis Pod 2, bo tak brzmi pełna nazwa tego urządzenia, to kolejne dziecko tej firmy, kolejny raz mamy z odświeżona i poprawiona wersją, jak wypada następca ? Sprawdźmy.

Specyfikacja

Wymiary: 35.00*17.50*90.00mm

Zakres oporności: 0.4-3Ω

Pojemność Baterii: 900mAh

Typ Ładowania: Type-C 5V

Kolorystyka

Do wyboru mamy aż, 8 wersji kolorystycznych, więc każdy spokojnie znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Faktura wykonania samego koloru jest bardzo przyjemna dla oka.

Budowa

Geekvape Aegis Pod 2 posiada wbudowaną baterię 900 mAh, według producenta wystarczy to na całodzienne użytkowanie, osobiście śmiem w to wątpić, ale może faktycznie tak jest. Kartridż o pojemności 4.5 ml w zupełności wystarczy na długie cieszenie się ulubionym liquidem.

Użytkowanie

AP 2 korzysta z grzałek G-Series Coil, które znane są z takich sprzętów jak, chociażby Wenax S-C, grzałki dobrze oddające smak, nieprzepalające się zbyt często. Kartridż pozwala nam w prosty sposób korzystać zarówno z metody RDL, jak i MTL, wystarczy, go wyjąc i obrócić, by korzystać z wybranego trybu.

Podsumowanie

Geekvape Aegis Pod 2 to kolejne urządzenie typu POD, które pojawia się na rynku, czy wprowadza coś rewolucyjnego ? Nie. Czy jest dobre ? Tak i myślę, że znajdą się użytkownicy, którzy będę w pełni zadowoleni z jego funkcjonalności, plusem jest, że posiada on certyfikat, IP67 co daję mu duża wytrzymałość.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here