Geek Vape Aegis Hero

2
10727

Seria AEGIS od samego początku cieszy się ogromną popularnością. Wraz z ostatnim szałem na urządzenia typu MOD POD i tutaj pojawiają się innowacje.

Wcześniejsze tego typu urządzenia czyli Aegis Boost, oraz Aegis Boost Plus pokazały klasę. Teraz czas na miniaturyzację ale dalej na bardzo wysokim poziomie smakowym.

Specyfikacja

Waga: 88g
Rozmiar: 48 x 25 x 93 mm
Pojemność baterii: 1200mAh
Ładowanie: 5V 1.5A
Tryby: VW/ Bypass
Moc wyjściowa: 5-45W
Ekran: 0.42″ OLED
Zakres obsługiwanej rezystancji: 0.1-3 ohm
Norma wodoodporności: IP67

Kolory

Tym razem mamy tylko klasyczną game kolorów. Nie pojawiły się bardziej pstrokate jak aura glow czy red&blue. Nie wykluczone, że z biegiem czasu i takie się pojawią. Obstawiam na badanie rynku przez producenta wypuszczając najpierw bardziej eleganckie, bo takie założenie za sobą niesie to urządzenie.

Grzałki

Tutaj żadnej nowości nie ma, standardowe grzałki G.BOOST 0.4 oraz 0.6 znane już dobrze z serii boost. Można się zatem spodziewać mocnego smaku.

System airflow

https://www.geekvape.com/upload/aegis-hero/aegis-hero-02.gifTo tutaj pojawia się nowość. Pierwszy raz na tych grzałkach GeekVape postanowił stworzyć system górnego przelotu powietrza. Co to w praktyce oznacza? Zero wycieków!
To zdecydowanie najważniejsza rzecz którą zyskamy dzięki temu rozwiązaniu. Jak wpływa na smak? praktycznie wcale. Odczucie jest tylko troszkę inne przy zaciąganiu.

Chip

https://www.geekvape.com/upload/aegis-hero/aegis-hero-05.gifDzięki nowemu chipowi zyskujemy pełnie mocy nawet przy słabej baterii, co za tym idzie – pełny smak do samego końca. Dodatkowym atutem nowego zastosowania jest czas reakcji na przycisk, został zmniejszony do zaledwie 0.02s.

Kardridż

W przeciwieństwie do poprzedników, materiał jest bardziej przejrzysty. Nie sprawi już żadnego problemu sprawdzenie poziomu, więc nie bójcie się o suche zaciągnięcia!

Cena

37.99$ wydaje się być całkiem przyzwoitą ceną. Biorąc pod uwagę osiągi i wykonanie tego maleństwa, a do tego bardzo niewielką wagę i nowe rozwiązania, to jest to świetna opcja na dodatkowy sprzęt dla każdego. A dla użytkowników nastawionych na MTL sprawdzi się wyśmienicie jako sprzęt główny!

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here