FRISS – świeże i chłodne longfille

0
2042
vape-poland-friss-main

FRISS to nowa seria w segmencie longfilli 10/60 ml, złożona z 6 prostych, ale ciekawych połączeń smakowych. Postanowiłem sprawdzić dla was trzy z nich. Jak smakowały i czy są warte uwagi ?

Platforma testowa

Wszystkie 3 płyny FRISS, testowałem na parowniku Juggerknot MR. Wybór padł na grzałkę 4 core od Wotofo. Atomizer ten nigdy nie zawiódł mnie w kwestii liquidów owocowych i podobnie było tym razem. Przejdźmy więc do pierwszej pozycji.

FRISS – Mango Morela

vape-poland-friss-2Takie połączenie nie może się nie udać, dwa wyraziste i aromatyczne owoce w jednym płynie. Wyczuwalne są oba owoce w miksie, z lekką przewagą mangoLongfill należy do słodkich, aczkolwiek jest to słodycz pochodząca z aromatu obu owoców. Nie ma tutaj żadnych dziwnych słodzików ukrywających niedoskonałości. Znajdziemy jednak kooladę, która w przypadku Mango Moreli jest wyraźnie wyczuwalna, ale nie zaburza całej kompozycji. Wybitnie dobry słodko-chłodny miks.

FRISS – Owoce Leśne

vape-poland-friss-3W poprzednim płynie koolada była wyczuwalna, w przypadku tego jest jej naprawę sporoLongfill skierowany do fanów mocnego orzeźwienia. Profil smakowy to kompozycja leśnych owoców. Nie potrafię wyróżnić tutaj konkretnych nut owocowych. Całość jest naprawdę dobrze zmiksowana i ma swój własny unikalny smak. Owoce Lasu to jeden z tych longfilli, które trzeba spróbować samemu. Jeśli jesteś fanem chłodnych płynów, sięgnij po tego mroźnego jelenia.

FRISS – Malina Cytryna

Lemoniada cytrynowa z dodatkiem maliny. Przewodni kolor nie jest przypadkiem, żółciutka cytryna gra tutaj główne skrzypce. Longfill podczas wapowania raczy nas wyjątkowym świeżym doświadczeniem. Podoba mi się delikatny i klimatyczny kwaśny posmak, uzupełniony słodyczą maliny. Idealny płyn dla osób tęskniących za latem.

Podsumowanie

FRISS to mocna pozycja na rynku polskich longfilli. Spokojnie można powiedzieć, że płyny pomimo niewygórowanej ceny, zaliczają się do wyższej półki. Cechy główne to: wysokiej klasy aromaty bez chemicznego posmaku, dobrze dawkowana koolada oraz brak nienaturalnych słodzików. Siłą serii FRISS jest owocowa klasyka, opanowana do perfekcji.

Jeśli chcecie sprawdzić longfille FRISS samemu, znajdziecie je tutaj.
Jeśli już próbowaliście, podzielcie się wrażeniami w komentarzach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here